(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Kis Tibor Dátum: 2014-07-07 15:02:29
Halihó! 6 személyes autót lehet valahol bérelni? mennyiért? szept 1-3-ig vagy 4 ig(ártól függ, hogy 3 vagy 4 nap) Köszi!
Grand Marcsi Dátum: 2014-07-06 20:09:47
Cseh Norbert írta ekkor: 2014-07-06 18:25:32
Kedves Marcsi! Érdeklődnék, hogy Kefalónián milyen általában az időjárás szeptember végén? Minket a szept 20-tól vagy szept 27-től kezdődő turnus érdekelne. Esőre lehet ilyenkor számítani? Illetve nappali/tenger hőmérséklet milyen? Köszönöm
Kedves Norbi! Mivel délebben vagyuk így nagyon kellemes jó időnk van még októberben is...és a víz is meleg... Ritkán ,este esetleg esik ,ami reggelre föl is szárad smile üdv Marcsi smile
Cseh Norbert Dátum: 2014-07-06 18:25:32
Kedves Marcsi! Érdeklődnék, hogy Kefalónián milyen általában az időjárás szeptember végén? Minket a szept 20-tól vagy szept 27-től kezdődő turnus érdekelne. Esőre lehet ilyenkor számítani? Illetve nappali/tenger hőmérséklet milyen? Köszönöm
Grand Marcsi Dátum: 2014-07-03 07:06:34
Farkas Bernadett írta ekkor: 2014-07-01 22:08:16
Kedves Marcsi! A Hermes apartman 24-es és 27-es szobái lesznek a miénk és azt szeretném megtudni hogy a 27-es szoba pótágyáról mit tudsz milyen? Mivel azt olvastam valahol hogy csak kisgyermekeseknek ajánlják mert összecsukható pótágyas! Nekünk nem mondtak semmit ilyet az utazási irodánkban ( Klan tours) és teljes áru részvételi dijat fizettünk. Köszönöm : Betti
Szia Betti...vékony testü fiatalnak jó a hossza miatt de ha az irodánkat fölhívta volna a társiroda hogy rákérdezzen ....ami egyébként az online foglalásnál is látszik ha a szobára kattintasz..gyermeknek azaz 14 éves korig van föltüntetve a pótágyunk /harmadik ágy csak!!!/a 6,17,27-es szobákban a Hermesben. Ezt még ottnon tisztázzátok le kérlek... üdv Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2014-07-03 06:58:49
Farkas Bernadett írta ekkor: 2014-07-01 22:20:35
Szia Marcsi! Azt szeretném még kérdezni az árakkal kapcsolatban hogy mennyit változtak a korábbiakhoz képest, mivel az ajánlásod alapján szivesen vacsoráznánk minden este pl a Manolisba. 1 főre vacsi kb milyen árban van? Köszi: Betti
Szia Betti! Megéri befizetni, nagyon finomak és bőségesek a vacsorák a Manolis étteremben...de van rengeteg étterem ha kételkedsz ....minden nap ehetsz máshol... drágábban... üdv Marcsi smile