Ja és ez a hirtelen elfogultság Kefanolia iránt, az a sok gyönyörű kép, amit a Grand feltöltött a facebookra, egy egész album .A sok fakultatívval, ahova én is eltudok jutni autó nélkül. Beleszerettem Kefalóniába Köszönet
Üdv! ...és abba gondolj bele, hogy Skála tengerpartján akár 20-20 méter is a tiéd, ha strandolsz. :) Nincs nyomorgás, egymás törülközőjén taposás... csendes, nincs nyüzsgés, az élet álmos kis patakként csordogál, a kabócák éneke nemhogy zavaró, de szinte ringató... A parton, a szikrázó napsütésben majd hunyd le a szemed, és csak hallgasd a tengert, fúrd a lábad a kavicsos fövenybe, és ne gondolj semmire. A lelked egy része be fog szivárogni a vízbe, a kavicsokba, a sziklákba, a kabócákba... és ez a rész ott is marad majd. Emiatt fogsz mindig visszavágyni... :)