(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Hevesi Tímea Dátum: 2014-06-29 11:53:13
Ja és ez a hirtelen elfogultság Kefanolia iránt, az a sok gyönyörű kép, amit a Grand feltöltött a facebookra, egy egész album .A sok fakultatívval, ahova én is eltudok jutni autó nélkül. Beleszerettem Kefalóniába Köszönet
Hevesi Tímea Dátum: 2014-06-29 10:23:57
Kedves Marcsi! Érdeklődni szeretnék , hogy Kefaloniáról fakultatívon mennyi időnk marad a Navaggio öbölnél, van idő fürdésre vagy csak fényképezésre? Zakinthosról , ha Navaggiohoz mennek fakultatívon úgy több idő marad , mint Kefaloniáról? Mert a két hely között gondolkodom, de nem tudom melyik legyen. A Navaggio nagyon tetszik Zakhintoson, viszont a Mellisi, barlang, Assos, Fiskardo , Mirtos meg Kefalonián. Azért jobban húz a szivem Kefaloniára, szebbnek gondolom, Csak ez a Navaggio érdekelne, hogy ott mennyi idő marad, Köszönöm
Grand Marcsi Dátum: 2014-06-27 20:33:14
Temesvári Tünde írta ekkor: 2014-06-27 19:54:38
Szia Marcsi! Szeptember 9-16-ig utazunk Veletek, november 11-én jár le a személyi igazolványom. Csináltassam meg előtte vagy nem lesz vele gond? Köszönöm
Tünde jobban jársz ha új igazolványt csináltatsz addig.. üdv Marcsi smile
Temesvári Tünde Dátum: 2014-06-27 19:54:38
Szia Marcsi! Szeptember 9-16-ig utazunk Veletek, november 11-én jár le a személyi igazolványom. Csináltassam meg előtte vagy nem lesz vele gond? Köszönöm
Grand Marcsi Dátum: 2014-06-27 16:49:02
Máté Levente írta ekkor: 2014-06-27 14:36:42
Köszönöm a gyors választ ! Akkor valószínű hamarosan befizetünk !! smile
Kitartás addig is !!!! smile smile akkor HAMAROSAN....találkozunk smile üdv Marcsi smile