(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Máté Levente Dátum: 2014-06-27 14:36:42
Grand Marcsi írta ekkor: 2014-06-26 20:36:29
Kedves Levente! Hacsak valami hirtelen időjárás nem lép közbe szél stb. a hajókirándulásoknál, minden más indul! A létszámnak van még jelentősége természetesen!De az idő még októberben is nagyon jó és okt.végéig úszható a tenger!!!! üdv Marcsi smile
Köszönöm a gyors választ ! Akkor valószínű hamarosan befizetünk !! smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-06-26 20:36:29
Máté Levente írta ekkor: 2014-06-26 19:53:05
Kedves Marcsi ! Mi szeptember 20-tól szeretnénk menni a kérdésem az lenne hogy ilyenkor milyen idő a jellemző és hogy minden fakultatív program indul attól függetlenül hogy utószezon ?! Válaszodat előre is köszönöm !
Kedves Levente! Hacsak valami hirtelen időjárás nem lép közbe szél stb. a hajókirándulásoknál, minden más indul! A létszámnak van még jelentősége természetesen!De az idő még októberben is nagyon jó és okt.végéig úszható a tenger!!!! üdv Marcsi smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-06-26 20:33:37
Rózsa Zsuzsanna írta ekkor: 2014-06-26 12:31:03
Kedves Marcsi! Azt szeretnem kerdezni, hogy autoberles eseten elore le kelle foglalni vagy eleg ha odaertunk es akkor szolunk neked? Koszi :)
Szia Zsuzsa! Amint ideértek elég szólni. üdv Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2014-06-26 20:32:35
Bodnár László írta ekkor: 2014-06-25 00:50:26
Szia Marcsi! Tudnál e nekem segíteni,hogy körülbelül milyen árért lehet kocsit bérelni és ha tudunk akkor miből lehet választani?Gondolok itt arra hogy 6-an megyünk. Köszönöm a segítséget.
Szia Laci! Időpontot is mondj kérlek mikor jöttök ?..hogy rákérdezzek az árra... üdv Marcsi:)
Máté Levente Dátum: 2014-06-26 19:53:05
Kedves Marcsi ! Mi szeptember 20-tól szeretnénk menni a kérdésem az lenne hogy ilyenkor milyen idő a jellemző és hogy minden fakultatív program indul attól függetlenül hogy utószezon ?! Válaszodat előre is köszönöm !