Kedves Marcsi ! Mi szeptember 20-tól szeretnénk menni a kérdésem az lenne hogy ilyenkor milyen idő a jellemző és hogy minden fakultatív program indul attól függetlenül hogy utószezon ?! Válaszodat előre is köszönöm !
Kedves Levente!
Hacsak valami hirtelen időjárás nem lép közbe szél stb. a hajókirándulásoknál, minden más indul!
A létszámnak van még jelentősége természetesen!De az idő még októberben is nagyon jó és okt.végéig úszható a tenger!!!!
üdv
Marcsi