Kedves Marcsi! Augusztus közepén megyünk Kefalóniára. A befizetés és adatok leadása után új személyit csináltattam, mi ilyenkor a teendőm, hova, kinek küldjem az új igazolvány számomat! Köszi, üdv: Hajni
Szia Hajnalka!
A cégünk e-mail címére küld már el vagy telefonon bediktálod itt a web oldalunknál minden elérhetőséget megtalálsz!
üdv
Marcsi