(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Rózsa Zsuzsanna Dátum: 2014-06-26 12:31:03
Kedves Marcsi! Azt szeretnem kerdezni, hogy autoberles eseten elore le kelle foglalni vagy eleg ha odaertunk es akkor szolunk neked? Koszi :)
Bodnár László Dátum: 2014-06-25 00:50:26
Szia Marcsi! Tudnál e nekem segíteni,hogy körülbelül milyen árért lehet kocsit bérelni és ha tudunk akkor miből lehet választani?Gondolok itt arra hogy 6-an megyünk. Köszönöm a segítséget.
Grand Marcsi Dátum: 2014-06-24 21:30:17
Linzenbold írta ekkor: 2014-06-24 10:36:42
Köszönöm a választ! :) Még szeretnénk veled kirándulni Ithakara és áthajózni Zakyntosra is, ezeken a programokon számoljunk belépőkkel? Egy hónap múlva már pakolni fogunk, bárcsak ott tartanánk! smile
Ithakán a régészeti múzeum ingyenes, a néprajzi pedig 3 €-s belépővel számoljatok. Zakynthoson nincs belépő .. Kitartás ! smile smile smile Jó utat majd nektek! üdv Marcsi smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-06-24 21:27:15
Kosztyuné Sárközi Hajnalka írta ekkor: 2014-06-24 09:49:40
Kedves Marcsi! Augusztus közepén megyünk Kefalóniára. A befizetés és adatok leadása után új személyit csináltattam, mi ilyenkor a teendőm, hova, kinek küldjem az új igazolvány számomat! Köszi, üdv: Hajni
Szia Hajnalka! A cégünk e-mail címére küld már el vagy telefonon bediktálod itt a web oldalunknál minden elérhetőséget megtalálsz! üdv Marcsi smile
Linzenbold Dátum: 2014-06-24 10:36:42
Grand Marcsi írta ekkor: 2014-06-24 07:52:39
Szia Linzenbold! 28 € a szigettúra ezen kívül a buszon szedem össze a belépők árát,a Drogkarati cseppkőbarlangba 4€ a Melissani barlangi tóhoz 6€ a belépő / fő.Ezek csoportos árak... üdv Marcsi smile
Köszönöm a választ! :) Még szeretnénk veled kirándulni Ithakara és áthajózni Zakyntosra is, ezeken a programokon számoljunk belépőkkel? Egy hónap múlva már pakolni fogunk, bárcsak ott tartanánk! smile