(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2014-05-23 10:47:17
Farkas Bernadett írta ekkor: 2014-05-22 19:32:49
Szia Marcsi! Azt szeretnem kérdezni a fakultativ programokkal kapcsolatban,hogy 2 árat is láthatunk feltüntetve az ajànlók végén,ez mit jelent? A másik kérdésem egyenlőre az lenne, hogy szeretnénk a myrtost hullámos idejében is megnézni esetleg a fakultativ program keretében ,viszont szerintem a közös kirándulás alkalmával csak nyugodt állapotában láthatjuk mivel akkora hullámok esetén nem hinném hogy kiköt ott a hajó??????????
Szia Bernadett A magasabb ár felnőtt,a kissebb ár a gyermek ár. A Myrthos nincs beprogramozva hogy amikor keddenként megyünk strandolni oda nyugodt legyen smile nagyon változó...valaki simán akarja látni és fürdeni benne valaki hullámokkal óhajtja smile Busszal megyünk oda és nem hajóval amikorra odaérünk általában csendes..később dél felé változhat kissebb vagy nagyobb hullámokra...ezt nem tudom irányítani mikor legyen hullámosabb...ne haragudj.... bízom benne hogy amikor jöttök majd ...a számodra kedvenc pózban tudod élvezni a Myrthos hullámait...és bízom benne hogy jól úszol mert hamar mélyül a vize.. üdv Marcsi
Helga Lakatosne Dátum: 2014-05-23 07:21:04
Szia Marcsi, Megint Helga :) .....azt szeretném megkérdezni, hogy a komp hányszor megy naponta Ithaka-ra, es mikor? Még nem döntöttük el, hogy fakultatív programként megyünk át vagy motorral.... Köszönöm szépen a választ előre is. Üdv Helga
Csaba Dátum: 2014-05-22 20:33:58
Kedves Marcsi! Az Anna apartman tavaly óta összement? Mert 4 férőhelyes galériás stúdiók voltak benne... Most miért csak két férőhelyre hozza az online rendszer?
Farkas Bernadett Dátum: 2014-05-22 19:32:49
Szia Marcsi! Azt szeretnem kérdezni a fakultativ programokkal kapcsolatban,hogy 2 árat is láthatunk feltüntetve az ajànlók végén,ez mit jelent? A másik kérdésem egyenlőre az lenne, hogy szeretnénk a myrtost hullámos idejében is megnézni esetleg a fakultativ program keretében ,viszont szerintem a közös kirándulás alkalmával csak nyugodt állapotában láthatjuk mivel akkora hullámok esetén nem hinném hogy kiköt ott a hajó??????????
Grand Marcsi Dátum: 2014-05-22 18:12:23
Deák GÁbor írta ekkor: 2014-05-22 09:00:21
Szia Ha szeretnénk majd robogót bérelni, akkor ahhoz nekünk kell vinni itthonról valamit vagy mindent adnak hozzá? (Pl. zár,stb) A szigeten mennyire szigorúak a parkolási szabályok?
Kedves Gábor! Jogosítványt ne felejtsd otthon kérlek...mindent adnak hozzá smile A zár is bele van építve smile De hála az Égieknek jó a közbiztonság a szigetünkön! Mindent a szabályokról majd itt elmondok! üdv Marcsi smile