(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Helga Lakatosne Dátum: 2014-05-24 07:05:24
Kedves Mónika, Onnan nem lehet motorral bejutni a szigetre? Nem értem pontosan mire gondolsz.... Gondolom nem egyedül Mi megyünk komppal és a helyiek is valahogy eljutnak oda ahova akarnak. Légy szíves írd meg hogyan értetted. Köszönettel, Helga
Gubicza Monika Dátum: 2014-05-23 23:35:11
Grand Marcsi írta ekkor: 2014-05-23 10:49:45
Kedves Helga ha megírod milyen hónapban jöttök ..tudok válaszolni neked... üdv Marcsi
Elnézést, hogy bele szólok. Mi tavaly voltunk. A fakultatív program nagyon jó volt, motorral nem tudnátok ott mit kezdeni, mert ahová a komp visz nincs ott semmi.
Helga Lakatosne Dátum: 2014-05-23 20:50:48
Jajjjj, tényleg :) július 5-től 12-ig leszünk ..... köszönöm
Grand Marcsi Dátum: 2014-05-23 10:49:45
Helga Lakatosne írta ekkor: 2014-05-23 07:21:04
Szia Marcsi, Megint Helga :) .....azt szeretném megkérdezni, hogy a komp hányszor megy naponta Ithaka-ra, es mikor? Még nem döntöttük el, hogy fakultatív programként megyünk át vagy motorral.... Köszönöm szépen a választ előre is. Üdv Helga
Kedves Helga ha megírod milyen hónapban jöttök ..tudok válaszolni neked... üdv Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2014-05-23 10:48:33
Csaba írta ekkor: 2014-05-22 20:33:58
Kedves Marcsi! Az Anna apartman tavaly óta összement? Mert 4 férőhelyes galériás stúdiók voltak benne... Most miért csak két férőhelyre hozza az online rendszer?
Csaba nem ment össze ne aggódj csak így van a tulajjal a megeggyezés.... üdv Marcsi