Szia Marcsi, Megint Helga :) .....azt szeretném megkérdezni, hogy a komp hányszor megy naponta Ithaka-ra, es mikor? Még nem döntöttük el, hogy fakultatív programként megyünk át vagy motorral.... Köszönöm szépen a választ előre is. Üdv Helga
Kedves Helga ha megírod milyen hónapban jöttök ..tudok válaszolni neked...
üdv
Marcsi