Ági!
Ithakára már többször is elhajóztunk, hol Lefkadáról, hol Kefaloniáról, és még nem sikerült megunnunk, úgy-hogy gondolhatod, micsoda gyönyörűség lehet!! Fiscardót idén először látogatjuk meg hajóúton, én nem is magától a várostól vagyok oda, de az odavezető út már bezsongatott, alig várom, hogy idén erre az útra is elmehessünk, mert ez is rengeteg csodát ígér a keleti partokat ismerve a sziget belseje felől! Szóval egyetértve az előttem szólóval: ha nincs keret mindkettőre, akkor bármelyiket is választod, nem fogsz csalódni, és legalább ha visszamentek (és ez tuti!!), legközelebb a másikat is megnézitek :) ha lenne keretünk, én az összes hajóútra elmennék, amit Vageli's kapitány szervez :) Ezen a linken részletes leírást találhatsz mindegyik fakultatív útjáról képekkel, magyar nyelven is(!!!):
http://kefalonia-cruises.gr/index.html
Ez pedig a hivatalos weboldaluk:
http://www.kefalonia.net.gr/en/infoidmini.asp?EntityID=1017
Köszönöm a segítséget! Sokat segített!