(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Ágnes Dátum: 2014-05-18 16:37:09
Sziasztok! Fakultatív programokkal kapcsolatosan kérnék egy pici segítséget! Myrtos beach és Argostoli látogatás mellett Ithakai- vagy Fiscardo-i hajókirándulást ajánlotok? Kinek mi a véleménye ezekről? Sajnos csak az egyik fér bele a keretbe. Üdv: Ági smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-05-17 21:25:32
Kedves leendő és régi visszatérő utasaim. Az idei árakról érdeklődtek így tájékoztatásul pár bolti ár itt Skalán: juice:1,30€, 1l tej:1,45 €, 1kg tejföl:3,90€ , 500ml kefír:1,40€ ,vaj250g:1,45€, 200gfeta sajt:2,20€, 6db tojás:1,40€, nescafe 200g:5,80€,mosogatószer:0,95€, 1l oyzo:12€, 1l metaxa:20.75€,sör 0,85€ 1kg kenyér2€,1/2 kg:1€, fetáspite:1,60€,spenótos fetás pite:1,90€,húsospite:2,90€,olívás vagy fetás kenyér:2€. A gyros 2,40 € pitépen tálban 7,20€.. friss gyümölcs is található minden super marketben.. A csapvíz iható a szigeten.. Remélem ezzel is tudtam segíteni a Kefaloniára érkező utasainknak. üdv midenkinek Marcsi smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-05-17 21:01:05
Galgóczy Árpád írta ekkor: 2014-05-17 12:12:40
Nem mondod, hogy komolyan vetted? Hát hiába teszem oda a smile -t?! De tény, hogy éppen elrettentésképpen írtam, mert láttam már ilyet, sőt kartonos tejet is meg zsákos burgonyát is, igaz ez utóbbit autóval hozták Thassosra smile De örömmel látom a meteo.gr előrejelzését, miszerint a jövő héten hétfőre 28, keddre 30 fokot ír már!! Asszem, mégis kell egy 30-as naptej is, azt hittem, megúszom 20-assal.
Árpi ,természetesen nem vettem komolyan smile de ebből a párbeszédből többen magukra ismertek szerintem. Vigyázz a fehér bőrödre ,jól teszed...de az arcodat a kalapod úgyis eltakarja smile smile csak hozd azt a naptejet..bár én szoktam javasolni hogy itt vegyék meg a naptejet mert az itteni naphoz az itteni jobb. Jó utat majd nektek, a kikötőben majd várlak benneteket smile üdv Marcsi
Galgóczy Árpád Dátum: 2014-05-17 12:12:40
Grand Marcsi írta ekkor: 2014-05-17 10:40:57
Árpi addig élsz ha vizet mersz cipelni otthonról,pont ide ahol iható és finom a csapvíz!!!!!!!!!!!! smile smile smile Jó utat nektek! üdv Marcsi smile
Nem mondod, hogy komolyan vetted? Hát hiába teszem oda a smile -t?! De tény, hogy éppen elrettentésképpen írtam, mert láttam már ilyet, sőt kartonos tejet is meg zsákos burgonyát is, igaz ez utóbbit autóval hozták Thassosra smile De örömmel látom a meteo.gr előrejelzését, miszerint a jövő héten hétfőre 28, keddre 30 fokot ír már!! Asszem, mégis kell egy 30-as naptej is, azt hittem, megúszom 20-assal.
Grand Marcsi Dátum: 2014-05-17 10:40:57
Galgóczy Árpád írta ekkor: 2014-05-16 23:29:17
Marcsikám, köszi a választ, akkor legalább bevásárolhatunk a Tescoban pár karton Gazdaságos ásványvizet :D Akit érdekel az időjárás, itt egy Lixouri webkamera linkje: http://www.inkefalonia.gr/enimerosi/koinonia/item/8324-argostoli-live-inkefalonia.html
Árpi addig élsz ha vizet mersz cipelni otthonról,pont ide ahol iható és finom a csapvíz!!!!!!!!!!!! smile smile smile Jó utat nektek! üdv Marcsi smile