(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Galgóczy Árpád Dátum: 2014-05-14 20:21:54
Marcsi! Tudod-e, hogy a buszunk Szegednél hol áll meg pihire: a Tesconál vagy a virágpiacnál? Mert ha utóbbinál, akkor egy jó ragulevesre készülök :)
Grand Marcsi Dátum: 2014-05-14 12:20:22
tóth zoltán írta ekkor: 2014-05-13 21:49:51
Szia Marcsi!!július 26.-án találkozunk,vendégem vagy egy koktélra!!!úgy megyek,mintha haza mennék... smile
Szia Zoli.. Szeretettel várlak bármikor is jössz majd kitartás addig is! smile Marcsi smile
tóth zoltán Dátum: 2014-05-13 21:49:51
Szia Marcsi!!július 26.-án találkozunk,vendégem vagy egy koktélra!!!úgy megyek,mintha haza mennék... smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-05-13 20:42:27
Toth Zsanett írta ekkor: 2014-05-13 19:08:15
Szia Marcsi. Erdeklodni szeretnek, hogy a kompjegy vasarlasa hogyan tortenik? A sofor veszi meg, vagy az utasok? Es meg hogy a busz is atmegy a szigetre, vagy sem? Altalaban hany orakor varhato az erkezes Skalaba? Maj. 24/en erkezunk :) Koszonom
Szia Zsanett! A sofőrjeink szedik össze majd a jegy árát közeledve a kikötőhöz és ők veszik meg a jegyeket is oda-vissza...a busz a hajótestben ti pedig a hajó utasterében kompoltok át a szigetre. 10-kor indultok Kyllini kikötőjéből és 11:30 ra érkeztek meg görög idő szerint hozzám. Jó utat nektek! Üdv addig is Marcsi smile
Toth Zsanett Dátum: 2014-05-13 19:08:15
Szia Marcsi. Erdeklodni szeretnek, hogy a kompjegy vasarlasa hogyan tortenik? A sofor veszi meg, vagy az utasok? Es meg hogy a busz is atmegy a szigetre, vagy sem? Altalaban hany orakor varhato az erkezes Skalaba? Maj. 24/en erkezunk :) Koszonom