Szia Marcsi. Erdeklodni szeretnek, hogy a kompjegy vasarlasa hogyan tortenik? A sofor veszi meg, vagy az utasok? Es meg hogy a busz is atmegy a szigetre, vagy sem? Altalaban hany orakor varhato az erkezes Skalaba? Maj. 24/en erkezunk :) Koszonom
Szia Zsanett!
A sofőrjeink szedik össze majd a jegy árát közeledve a kikötőhöz és ők veszik meg a jegyeket is oda-vissza...a busz a hajótestben ti pedig a hajó utasterében kompoltok át a szigetre. 10-kor indultok Kyllini kikötőjéből és 11:30 ra érkeztek meg görög idő szerint hozzám.
Jó utat nektek!
Üdv addig is Marcsi