(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Galgóczy Árpád Dátum: 2014-05-16 23:31:00
Grand Marcsi írta ekkor: 2014-05-16 23:10:40
Szia Péter! Ma voltak kóbor felhők de a napon 25 fok van estére még kell a pulcsi, a vizet holnap már megnézem,ma még nem volt rá időm.. smile üdv Marcsi smile
Péter! Itt egy link a tengerek vízhőmérsékletével: http://www.weather.a-z.info.hu/see.php
Galgóczy Árpád Dátum: 2014-05-16 23:29:17
Marcsikám, köszi a választ, akkor legalább bevásárolhatunk a Tescoban pár karton Gazdaságos ásványvizet :D Akit érdekel az időjárás, itt egy Lixouri webkamera linkje: http://www.inkefalonia.gr/enimerosi/koinonia/item/8324-argostoli-live-inkefalonia.html
Grand Marcsi Dátum: 2014-05-16 23:10:40
Oláh Péter írta ekkor: 2014-05-15 17:36:33
Szia Marcsi! Csak arról szeretnék érdeklődni, hogy milyen az időjárás Skalan. Kíváncsi lennék még a víz hőmérsékletre is. Lehet e már strandolni? Köszönöm a válaszod.
Szia Péter! Ma voltak kóbor felhők de a napon 25 fok van estére még kell a pulcsi, a vizet holnap már megnézem,ma még nem volt rá időm.. smile üdv Marcsi smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-05-16 23:08:01
Galgóczy Árpád írta ekkor: 2014-05-14 20:21:54
Marcsi! Tudod-e, hogy a buszunk Szegednél hol áll meg pihire: a Tesconál vagy a virágpiacnál? Mert ha utóbbinál, akkor egy jó ragulevesre készülök :)
Kedves Árpi! A tesconál lesz a többi busszal a randevútok így "NO" raguleves smile smile smile Alakul a fő sétáló útja Skalának,megigértettem útépítők főnökével hogy mire jöttök meglegyen smile smile smile Jó utat majd nektek.. Marcsi smile
Oláh Péter Dátum: 2014-05-15 17:36:33
Szia Marcsi! Csak arról szeretnék érdeklődni, hogy milyen az időjárás Skalan. Kíváncsi lennék még a víz hőmérsékletre is. Lehet e már strandolni? Köszönöm a válaszod.