Szia Péter!
Ma voltak kóbor felhők de a napon 25 fok van estére még kell a pulcsi, a vizet holnap már megnézem,ma még nem volt rá időm..
üdv
Marcsi
Péter!
Itt egy link a tengerek vízhőmérsékletével:
http://www.weather.a-z.info.hu/see.php
Galgóczy Árpád Dátum: 2014-05-16 23:29:17
Marcsikám, köszi a választ, akkor legalább bevásárolhatunk a Tescoban pár karton Gazdaságos ásványvizet :D
Akit érdekel az időjárás, itt egy Lixouri webkamera linkje:
http://www.inkefalonia.gr/enimerosi/koinonia/item/8324-argostoli-live-inkefalonia.html
Grand Marcsi Dátum: 2014-05-16 23:10:40
Oláh Péter írta ekkor: 2014-05-15 17:36:33
Szia Marcsi!
Csak arról szeretnék érdeklődni, hogy milyen az időjárás Skalan. Kíváncsi lennék még a víz hőmérsékletre is.
Lehet e már strandolni?
Köszönöm a válaszod.
Szia Péter!
Ma voltak kóbor felhők de a napon 25 fok van estére még kell a pulcsi, a vizet holnap már megnézem,ma még nem volt rá időm..
üdv
Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2014-05-16 23:08:01
Galgóczy Árpád írta ekkor: 2014-05-14 20:21:54
Marcsi! Tudod-e, hogy a buszunk Szegednél hol áll meg pihire: a Tesconál vagy a virágpiacnál? Mert ha utóbbinál, akkor egy jó ragulevesre készülök :)
Kedves Árpi!
A tesconál lesz a többi busszal a randevútok így "NO" raguleves
Alakul a fő sétáló útja Skalának,megigértettem útépítők főnökével hogy mire jöttök meglegyen
Jó utat majd nektek..
Marcsi
Oláh Péter Dátum: 2014-05-15 17:36:33
Szia Marcsi!
Csak arról szeretnék érdeklődni, hogy milyen az időjárás Skalan. Kíváncsi lennék még a víz hőmérsékletre is.
Lehet e már strandolni?
Köszönöm a válaszod.