(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2014-05-12 16:55:36
Csépe Anikó írta ekkor: 2014-05-12 15:40:06
Szép napot Mindenkinek! :) 08.29.-én indulunk az Anna apartmanba és szeretnék infókat az apartmanról meg bármiról!Előre is köszönöm!Anikó smile
Kedves Aniko Kellemes szallas az Anna apartman..a foutcara nez de nem tul zajos.... jobbra lefele haladva a tengerparton jukadtok ki balra folfele az old Skalahoz..... A barmirol informacio kicsit tag fogalom ...kerlek pontosabban ird meg mi az ami erdekel benneteket.. udv Marcsi smile
Csépe Anikó Dátum: 2014-05-12 15:40:06
Szép napot Mindenkinek! :) 08.29.-én indulunk az Anna apartmanba és szeretnék infókat az apartmanról meg bármiról!Előre is köszönöm!Anikó smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-05-12 12:08:13
Andrásy Adrienn írta ekkor: 2014-05-11 11:52:25
Kedves Marcsi! Azután érdeklődnék, hogy ha úgy alakul van e lehetőség becsatlakozni a grand tours-os hajókirándulásra,ha már másik irodánál foglaltunk nyaralást. Illetve,hogy a hajókirándulások mindig pénteki napra esnek?Kocsi bérlés miatt érdekelne..:) Köszönettel: Adrienn
Kedves Adrien Termeszetesen...csatlakozhattok hozzank...idoben kerlek irj nekem e/mailt a [email protected] emailomra es melyik kirandulas erdekel... varlak szeretettel benneteket.. udv Marcsi smile
Galgóczy Árpád Dátum: 2014-05-12 03:24:20
Andrásy Adrienn írta ekkor: 2014-05-11 11:52:25
Kedves Marcsi! Azután érdeklődnék, hogy ha úgy alakul van e lehetőség becsatlakozni a grand tours-os hajókirándulásra,ha már másik irodánál foglaltunk nyaralást. Illetve,hogy a hajókirándulások mindig pénteki napra esnek?Kocsi bérlés miatt érdekelne..:) Köszönettel: Adrienn
Erre sok példa volt már Marcsival, úgy-hogy mielőtt Ő is válaszolna, megnyugtatlak: természetesen szívesen lát bárkit!
Galgóczy Árpád Dátum: 2014-05-12 03:24:20
Andrásy Adrienn írta ekkor: 2014-05-11 11:52:25
Kedves Marcsi! Azután érdeklődnék, hogy ha úgy alakul van e lehetőség becsatlakozni a grand tours-os hajókirándulásra,ha már másik irodánál foglaltunk nyaralást. Illetve,hogy a hajókirándulások mindig pénteki napra esnek?Kocsi bérlés miatt érdekelne..:) Köszönettel: Adrienn
Erre sok példa volt már Marcsival, úgy-hogy mielőtt Ő is válaszolna, megnyugtatlak: természetesen szívesen lát bárkit!