(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Deák GÁbor Dátum: 2014-02-18 19:45:48
Köszönöm Marcsi! És milyen szúnyogriasztó készüléket érdemes vinni amibe jók a kint kapható tabletták? Vagyis kint tablettát lehet kapni?
Grand Marcsi Dátum: 2014-02-15 10:07:48
Deák GÁbor írta ekkor: 2014-02-15 09:16:29
Szia Marcsi! A Renieri apartmanban van az ablakokon szúnyogháló? Mert a leírásban benne van, de a képeken nem igen látom.
Szia Gábor! A Renieri ablakain zsalugáterek vannak minden ablakon és ezeken belülről vannak hálók ezért nem látsz erről közeli fényképet külön a szúnyog hálókról.....elektromos szúnyog riasztóval azért bebiztosíthatja magát mindenki ...tabletttát viszont kint érdemes beszerezni mert az itthoni nem hat a görög szúnyogokra smile üdv Marcsi smile
Deák GÁbor Dátum: 2014-02-15 09:16:29
Szia Marcsi! A Renieri apartmanban van az ablakokon szúnyogháló? Mert a leírásban benne van, de a képeken nem igen látom.
Grand Marcsi Dátum: 2014-02-12 21:09:45
Erika írta ekkor: 2014-02-12 13:08:28
Kedves Marcsi! Az iránt szeretnék érdeklődni, hogy június elején mennyire szokott megvalósulni a Zakynthos, és az Ithaka hajóút? Köszönettel: Erika
Kedves Erika! Minden héten mindíg indulnak a hajókirándulásaink mivel nem csak mi töltjük a hajót hanem más nemzetiségű utasok is hajóznak velünk. Egyedüli akadály ha viharos szél van Zakynthoson,akkor el sem indulunk...de ez a ritkábbik eset! smile üdv Marcsi smile
Erika Dátum: 2014-02-12 13:08:28
Kedves Marcsi! Az iránt szeretnék érdeklődni, hogy június elején mennyire szokott megvalósulni a Zakynthos, és az Ithaka hajóút? Köszönettel: Erika