Szia Marcsi! Azt sejtettem

hogy angolul kell írni mivel elég kevés görög beszélhet magyarul, a szöveget kérdeztem milyen adatokat kell be írni, elég egy e-mail az oda-vissza helyfoglalásra?
Szia Kaliber! Megirtam az utazás időpontját (hónap, nap, óra) honnan-hová (Vassiliki - Friscardo) megyünk, mennyien megyünk, milyen autóval és az autó rendszámát is. Küldtek vissza mailt, amiben vették a foglalást és megirták az árakat. A kikötőben volt egy kis bódé ott lehetett a jegyet venni csak kp-val. Rendszám alapján minden rendben ment. Voltak akik akkor és ott akartak jegyet venni, de nem tudtak, mert nem volt több hely a hajon. Mindenképpen előre kell foglalni, hogy le ne maradjatok. Ez a javaslatom. Visszaútra nem lehetett foglalni előre ennyi idővel, legalább is mi nem tudtunk itthonrol. Mivel amugy is kirándultunk a szigeten igy mikor arra jártunk személyesen foglaltam a hazautra. Június közepén mentünk és május közepén irtam nekik.