(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Újfalvi Márk Dátum: 2012-03-26 23:22:16
Szia ! Kinyomtattam az egész levelezést a biztonság kedvéért, de nem kellett. Csak a rendszámot mondtam. Hazafelé már ott foglaltunk 4-5 nappall hazaindulás elött. Örülök ha segithettem.
kaliber Dátum: 2012-03-26 23:04:04
Köszönöm Márk! Még annyit, hogy kinyomtattad a visszaigazoló e-mailt vagy csak a rendszámot kellett bediktálni a bódéban? Akkor ezek szerint mikor oda értünk akkor tudok csak vissza is foglalni.
Újfalvi Márk Dátum: 2012-03-26 22:41:27
kaliber írta ekkor: 2012-03-26 22:25:26
Szia Marcsi! Azt sejtettem smile hogy angolul kell írni mivel elég kevés görög beszélhet magyarul, a szöveget kérdeztem milyen adatokat kell be írni, elég egy e-mail az oda-vissza helyfoglalásra?
Szia Kaliber! Megirtam az utazás időpontját (hónap, nap, óra) honnan-hová (Vassiliki - Friscardo) megyünk, mennyien megyünk, milyen autóval és az autó rendszámát is. Küldtek vissza mailt, amiben vették a foglalást és megirták az árakat. A kikötőben volt egy kis bódé ott lehetett a jegyet venni csak kp-val. Rendszám alapján minden rendben ment. Voltak akik akkor és ott akartak jegyet venni, de nem tudtak, mert nem volt több hely a hajon. Mindenképpen előre kell foglalni, hogy le ne maradjatok. Ez a javaslatom. Visszaútra nem lehetett foglalni előre ennyi idővel, legalább is mi nem tudtunk itthonrol. Mivel amugy is kirándultunk a szigeten igy mikor arra jártunk személyesen foglaltam a hazautra. Június közepén mentünk és május közepén irtam nekik.
kaliber Dátum: 2012-03-26 22:25:26
Grand Marcsi írta ekkor: 2012-03-26 22:03:49
Szia Kaliber ! Angolul kell írnod és küldenek vissza igazolást! smile
Szia Marcsi! Azt sejtettem smile hogy angolul kell írni mivel elég kevés görög beszélhet magyarul, a szöveget kérdeztem milyen adatokat kell be írni, elég egy e-mail az oda-vissza helyfoglalásra?
Grand Marcsi Dátum: 2012-03-26 22:03:49
Szia Kaliber ! Angolul kell írnod és küldenek vissza igazolást! smile