(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

kaliber Dátum: 2012-03-26 21:58:26
Újfalvi Márk írta ekkor: 2012-03-26 21:25:16
Sziasztok. Tavaly mi Kefalonián voltunk autoval, (szuper volt Marcsi) akinek tudok információt adni az úttal kapcsolatban szivesen segitek.
Szia Márk! A kompfoglalásnál az e-mail címre (sambatours kukac otenet.gr) milyen szöveget kell írni? Egy e-maillel foglaltad le oda-vissza? Irnak vissza igazolást?
Újfalvi Márk Dátum: 2012-03-26 21:25:16
Sziasztok. Tavaly mi Kefalonián voltunk autoval, (szuper volt Marcsi) akinek tudok információt adni az úttal kapcsolatban szivesen segitek.
Grand Marcsi Dátum: 2012-03-26 13:56:57
dr. Korai Diána írta ekkor: 2012-03-26 08:26:16
Kedves Marcsi! Két éve voltunk Kefalónián először és annyira beleszerettünk a szigetbe, hogy idén nyáron ismét megyünk :) Még két barátunkat is elcsábítottuk, hogy tartsanak velünk. (elég volt nekik megmutattni a fényképeket és már benne is voltak :)) Júli 21-28. ig időszakban megyünk. Úgy tervezzük, hogy autóval tesszük meg a hosszú utat. Az egyik kérdésünk az lenne, hogy hol tudjuk megnézni a pontos komp indulást, illetve a kompjegy árát? Amit eddig találtunk a neten, az valami két órás komp út és méreg drága. Ahogy vissza emlékszem csak egy óra volt a kompzás. A másik, pedig hogy tudsz-e javasolni valahol félúton egy várost Szerbiában vagy Macedóniában, ahol lehet normális és nem túl drága szállást találni egy éjszakára, mert nem szeretnénk egyhuzamba levezetni az 1500 km-t :) Gondolom a korábbi uatasaid közt is sokan voltak akik autóval mentek és megpihentek valahol. Előre is köszönjük a segítséget! Már nagyon nagyon várjuk, hogy újra ott legyünk :)
Kedves Diána! Mivel még az új kompmenetrendet nem adták ki, én amint megkapom rögtön itt közölni fogom hogy mindenki tudja majd figyelemmel kisérni.Én a Paralia környékén szálnék meg itt Görögországban biztonságosabb szerintem. A Vasiliki -Fiscardo kompot javasolnám Lefkadaról indul és ez van legközelebb Kefaloniához .A kompra majd a [email protected] kell helyet foglalni majd amikor jöttök ,előtte 24 órával legalább.Ha az idén is lesz akkor a reggel 9 órás kompot javasolnám az ára tavaly 8.50 € volt /fő az autó 37-40€ mérettől függően. Fiscardotól még le kell hozzánk Skalaba autókázni de legalább már akkor itthon vagytok a szép Kefalonián smile smile Bármi érdekel még kérdezz kérlek nyugodtan smile Üdv:Marcsi smile
kaliber Dátum: 2012-03-26 09:38:36
dr. Korai Diána írta ekkor: 2012-03-26 08:26:16
Kedves Marcsi! Két éve voltunk Kefalónián először és annyira beleszerettünk a szigetbe, hogy idén nyáron ismét megyünk :) Még két barátunkat is elcsábítottuk, hogy tartsanak velünk. (elég volt nekik megmutattni a fényképeket és már benne is voltak :)) Júli 21-28. ig időszakban megyünk. Úgy tervezzük, hogy autóval tesszük meg a hosszú utat. Az egyik kérdésünk az lenne, hogy hol tudjuk megnézni a pontos komp indulást, illetve a kompjegy árát? Amit eddig találtunk a neten, az valami két órás komp út és méreg drága. Ahogy vissza emlékszem csak egy óra volt a kompzás. A másik, pedig hogy tudsz-e javasolni valahol félúton egy várost Szerbiában vagy Macedóniában, ahol lehet normális és nem túl drága szállást találni egy éjszakára, mert nem szeretnénk egyhuzamba levezetni az 1500 km-t :) Gondolom a korábbi uatasaid közt is sokan voltak akik autóval mentek és megpihentek valahol. Előre is köszönjük a segítséget! Már nagyon nagyon várjuk, hogy újra ott legyünk :)
Amerre te nézted arra a busz jár (Kyllini-Poros) autóval Lefkadán keresztül érdemes menni (Vasiliki-Fiskardo) 150km-el rövidebb az út csak ott a komp jóval kisebb, ritkábban jár és előre foglalni kell rá helyet.
Kaló Krisztina Dátum: 2012-03-26 08:45:32
dr. Korai Diána írta ekkor: 2012-03-26 08:26:16
Kedves Marcsi! Két éve voltunk Kefalónián először és annyira beleszerettünk a szigetbe, hogy idén nyáron ismét megyünk :) Még két barátunkat is elcsábítottuk, hogy tartsanak velünk. (elég volt nekik megmutattni a fényképeket és már benne is voltak :)) Júli 21-28. ig időszakban megyünk. Úgy tervezzük, hogy autóval tesszük meg a hosszú utat. Az egyik kérdésünk az lenne, hogy hol tudjuk megnézni a pontos komp indulást, illetve a kompjegy árát? Amit eddig találtunk a neten, az valami két órás komp út és méreg drága. Ahogy vissza emlékszem csak egy óra volt a kompzás. A másik, pedig hogy tudsz-e javasolni valahol félúton egy várost Szerbiában vagy Macedóniában, ahol lehet normális és nem túl drága szállást találni egy éjszakára, mert nem szeretnénk egyhuzamba levezetni az 1500 km-t :) Gondolom a korábbi uatasaid közt is sokan voltak akik autóval mentek és megpihentek valahol. Előre is köszönjük a segítséget! Már nagyon nagyon várjuk, hogy újra ott legyünk :)
Kedves Diána! Mi is autóval szeretnénk menni az idén Kefalóniára, csak szeptemberben. Örömmel venném ha majd megosztanátok az utazásról a tapasztalatitokat. Köszi Kriszti