(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Kovács Dóra Dátum: 2012-03-25 16:44:56
Kedves Marcsi! A Hermes apartman szobáiban mikrón kívül van esetleg ilyen elektromos főzőlapszerűség vagy esetleg tányér, edény ha esetleg valami egyszerűbb ételt szeretnék majd készíteni? Köszi! :)
Krajcsir István Dátum: 2012-03-22 09:19:53
Kedves Marcsi! Köszönöm szépen a választ..:D Erre a hídra gondoltam én is..:D Csak nem tudtam a nevét..:D Szerencsére tavaly sikerült nagyon klassz képeket készítenem róla..:D Hatalmas híd..:))) ÉS nagyon szép..:D:D Üdv:István
Grand Marcsi Dátum: 2012-03-22 08:15:50
Kedves István! smile Útözben fogjátok látni a Patraszi öbölben van közeledve a kikötőhöz ,át fogtok haladni rajta smile gyönyörű ,közel 3 ezer méter hosszú híd:) érdemes fotózni aki teheti smile üdv:Marcsi smile
Krajcsir István Dátum: 2012-03-21 22:28:33
Szia Marcsi! Rio-Antirio híd merre felé van?:) Aki busszal utazik majd a szigetre az is láthatja ezt?:) Vagy ez az a fehér híd aminek érdekes kinézete van?:)) Üdv: István
Grand Marcsi Dátum: 2012-03-21 18:13:24
Kedves Kata! smile Még nem hallottam hogy bárki panaszkodott volna a Kefaloniára vezető útszakasz miatt... a cél lebegjen a szemetek előtt smile és gyönyörködjetek a fantasztikus görög tájban smile és a különleges Rio-Antirio hídban smile Szeretettel várlak benneteket! smile üdv:Marcsi smile