Még nem hallottam hogy bárki panaszkodott volna a Kefaloniára vezető útszakasz miatt... a cél lebegjen a szemetek előtt
és gyönyörködjetek a fantasztikus görög tájban
és a különleges Rio-Antirio hídban
Szeretettel várlak benneteket!
üdv:Marcsi
válaszodat előre is köszönöm!üdv.