Szia Adrienn!Az a helyzet,hogy én a felár elkerülése miatt érdeklődtem,mert a tervezett útitársam nem tud velem tartani mégsem,de talán megoldódik a helyzet,mivel akadt más jelentkező,csak a felszállási hely így még kérdéses...
Azért köszönöm,hogy írtál! Tényleg ez lesz a nászutatok?:)
Szia Gábor!
Igen, tényleg ez lesz a nászútunk

Már voltunk szintén a grantours-al Neos Marmarason és tökéletesen elégedettek voltunk mindennel, ráadásúl imádjuk a görög mentalitást, életérzést, és persze az országot.

Remélem megoldódik neked is a helyzet, mert nagyon gyönyörűnek ígérkezik a hely