(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Dátum: 2011-09-08 17:22:50
SZAJCZ GÁBOR írta ekkor: 2011-09-08 12:37:12
Szia Adrienn!Az a helyzet,hogy én a felár elkerülése miatt érdeklődtem,mert a tervezett útitársam nem tud velem tartani mégsem,de talán megoldódik a helyzet,mivel akadt más jelentkező,csak a felszállási hely így még kérdéses... Azért köszönöm,hogy írtál! Tényleg ez lesz a nászutatok?:)
Szia Gábor! Igen, tényleg ez lesz a nászútunk smile Már voltunk szintén a grantours-al Neos Marmarason és tökéletesen elégedettek voltunk mindennel, ráadásúl imádjuk a görög mentalitást, életérzést, és persze az országot. smile Remélem megoldódik neked is a helyzet, mert nagyon gyönyörűnek ígérkezik a hely smile
Grand Marcsi Dátum: 2011-09-08 16:30:17
Zsiga-Cselőtei Katalin írta ekkor: 2011-09-08 13:17:26
Szia Marcsi! Holnap indulunk Kefaloniára, már nagyon várjuk smile ! Igaz nekünk nem a nászutunk lesz, viszont az első házassági évfordulónkat ott fogjuk ünnepelni! Hamarosan találkozunk, addig is üdv: Kati és Laci
Szia Kata! Jó utat nektek smile
Zsiga-Cselőtei Katalin Dátum: 2011-09-08 13:17:26
Szia Marcsi! Holnap indulunk Kefaloniára, már nagyon várjuk smile ! Igaz nekünk nem a nászutunk lesz, viszont az első házassági évfordulónkat ott fogjuk ünnepelni! Hamarosan találkozunk, addig is üdv: Kati és Laci
SZAJCZ GÁBOR Dátum: 2011-09-08 12:37:12
írta ekkor: 2011-09-06 12:28:17
Szia Gábor! Mi a férjemmel októberben megyünk az utolsó turnusban Kefalóniára Miskolcról. Te is Miskolcról jönnél? Adrienn
Szia Adrienn!Az a helyzet,hogy én a felár elkerülése miatt érdeklődtem,mert a tervezett útitársam nem tud velem tartani mégsem,de talán megoldódik a helyzet,mivel akadt más jelentkező,csak a felszállási hely így még kérdéses... Azért köszönöm,hogy írtál! Tényleg ez lesz a nászutatok?:)
Grand Marcsi Dátum: 2011-09-07 21:05:35
Kata írta ekkor: 2011-09-07 07:43:57
Köszönöm szépen Marcsi! Várjuk már ezt a nyaralást nagyon. Addig is minden jót Neked. Üdv.
Szia Kata! Szeretettel várlak majd benneteket smile nektek is minden jót addig! Üdv:Marcsi