Szia Marcsi!
Azt szeretném megkérdezni, hogy ki a zeneszerző vagy hol lehet megtalálni azt a filmzenét amit a hétfői szigettúra alkalmával a buszon hallgattunk! sajnos nem tudtam feljegyezni!Nagyon tetszett nekünk!
Köszönünk mindent! A sziget varázslatos sajnos a képek nem adják vissza iagzán azt a sok szépséget amit láttunk...további szép nyarat Neked.
Üdv: Gábor és Zsuzsi
Szia Gábor!
Ezek a képek visszaadják

http://2010kefalonia.galgoczyarpad.fotoalbum.hu/
http://2011kefalonia.galgoczyarpad.fotoalbum.hu/