(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Galgóczy Árpád Dátum: 2011-09-06 01:15:11
Sauer Gábor írta ekkor: 2011-09-05 21:08:06
Szia Marcsi! Azt szeretném megkérdezni, hogy ki a zeneszerző vagy hol lehet megtalálni azt a filmzenét amit a hétfői szigettúra alkalmával a buszon hallgattunk! sajnos nem tudtam feljegyezni!Nagyon tetszett nekünk! Köszönünk mindent! A sziget varázslatos sajnos a képek nem adják vissza iagzán azt a sok szépséget amit láttunk...további szép nyarat Neked. Üdv: Gábor és Zsuzsi
Szia Gábor! Ezek a képek visszaadják smile http://2010kefalonia.galgoczyarpad.fotoalbum.hu/ http://2011kefalonia.galgoczyarpad.fotoalbum.hu/
Sauer Gábor Dátum: 2011-09-05 21:08:06
Szia Marcsi! Azt szeretném megkérdezni, hogy ki a zeneszerző vagy hol lehet megtalálni azt a filmzenét amit a hétfői szigettúra alkalmával a buszon hallgattunk! sajnos nem tudtam feljegyezni!Nagyon tetszett nekünk! Köszönünk mindent! A sziget varázslatos sajnos a képek nem adják vissza iagzán azt a sok szépséget amit láttunk...további szép nyarat Neked. Üdv: Gábor és Zsuzsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-09-05 20:12:07
Joó Patrik írta ekkor: 2011-09-05 07:14:58
Szia Marcsi! Tegnap sajna hazaértünk... Köszönjük a felejthetetlen és kalandos hetet, reméljük még visszatérünk! Üdv.: Patrik és Viki
Sziasztok smile Szeretettel várlak majd benneteket, bármikor is jöttök! Puszi nektek :Marcsi smile
Joó Patrik Dátum: 2011-09-05 07:14:58
Szia Marcsi! Tegnap sajna hazaértünk... Köszönjük a felejthetetlen és kalandos hetet, reméljük még visszatérünk! Üdv.: Patrik és Viki
Grand Marcsi Dátum: 2011-09-04 20:19:57
Doba Árpád írta ekkor: 2011-09-04 19:36:26
Szia Marcsi mi is hazaértünk, bár még maradtunk volna. üdv az ismeretlen hasonmás és a Panathinaikosz szurkoló de azért a a PAOK is jó. Pár nap és küldjük a képeket.
Szia Árpi! Várom a képeket smile mill.puszi nektek is smile minden jót nektek:Marcsi