(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Felföldi Attila Dátum: 2011-09-10 09:37:53
Szia Tesó! Itthon működik. Egy ilyen nevű linket kellene kapnod http://freemail.hu/mail/oriaslevel.fm?id=44cd9d0874365dac880e647d1bd7289b a levélben. Rákattintasz a letöltés gombra, és a fájl mentése bekezdést bejelölöd, majd klikk OK. Kb. 5 perc alatt átjön. Egy marcsinak.zip nevű fáljt keress. Ha nem sikerül, majd CD-n megkapod. smile Az iwiw oldalamon kb. ugyanezek vannak felrakva. Kitartást! Üdv Attila
Grand Marcsi Dátum: 2011-09-09 22:11:25
Felföldi Attila írta ekkor: 2011-09-09 21:29:12
Szia Tesó! Most próbálok átküldeni Neked néhány képet, szám szerint 64-et. smile Be van tömörítve. Remélem, meg tudod nyitni. Elvileg a Windows ki tudja csomagolni. Ha átment, és sikerült megnyitni, akkor légyszi' jelezz vissza. Ha nem, akkor is. Légy jó! Üdvözöl Maja és Attila Dévaványáról. A talit majd összehozzuk feltétlen. smile
Szia Tesó! Nem tudja egyenlőre megnyitni...lehet hogy aprózva kéne küldened smile Remélem sikerül.. Mill.puszi nektek smile Marcsi
Felföldi Attila Dátum: 2011-09-09 21:29:12
Szia Tesó! Most próbálok átküldeni Neked néhány képet, szám szerint 64-et. smile Be van tömörítve. Remélem, meg tudod nyitni. Elvileg a Windows ki tudja csomagolni. Ha átment, és sikerült megnyitni, akkor légyszi' jelezz vissza. Ha nem, akkor is. Légy jó! Üdvözöl Maja és Attila Dévaványáról. A talit majd összehozzuk feltétlen. smile
Grand Marcsi Dátum: 2011-09-09 16:39:28
Szia Adrienn! Várom és előre is köszönöm a képeket! smile Mill.puszi nektek! Marcsi
Dátum: 2011-09-09 15:19:38
Grand Marcsi írta ekkor: 2011-09-09 06:58:36
Szia Adrienn! Októberben már nincs szunyi smile A listádról kávéfőző hiányzik egyedül..esetleg instant kávét hoztok ....vagy egy kis kávéfőzőt smile minden más van ! Puszi a boldog párnak smile Szeretettel várlak benneteket! Marcsi
Szia Marcsi! Van egy 3 személyes főzönk, azt akkor visszük, az már Marmarasra is elkísért minket smile A szunyi ügy megnyugtató, bár engem szerencsére útálnak, de a férjemet..... smile Már nagyon várjuk az utat, ja és nem felejtettem el a képet, küldök neked (legalább látsz minket, hogy kik vagyunk) smile Adrienn