Az iwiw oldalamon kb. ugyanezek vannak felrakva. Kitartást! Üdv Attila
Be van tömörítve. Remélem, meg tudod nyitni. Elvileg a Windows ki tudja csomagolni. Ha átment, és sikerült megnyitni, akkor légyszi' jelezz vissza. Ha nem, akkor is. Légy jó! Üdvözöl Maja és Attila Dévaványáról. A talit majd összehozzuk feltétlen.
Remélem sikerül..
Mill.puszi nektek
Marcsi
Be van tömörítve. Remélem, meg tudod nyitni. Elvileg a Windows ki tudja csomagolni. Ha átment, és sikerült megnyitni, akkor légyszi' jelezz vissza. Ha nem, akkor is. Légy jó! Üdvözöl Maja és Attila Dévaványáról. A talit majd összehozzuk feltétlen.
Mill.puszi nektek!
Marcsi
A listádról kávéfőző hiányzik egyedül..esetleg instant kávét hoztok ....vagy egy kis kávéfőzőt
minden más van !
Puszi a boldog párnak
Szeretettel várlak benneteket!
Marcsi
A szunyi ügy megnyugtató, bár engem szerencsére útálnak, de a férjemet.....
Már nagyon várjuk az utat, ja és nem felejtettem el a képet, küldök neked (legalább látsz minket, hogy kik vagyunk)
Adrienn