Szerencsésen hazaértünk. Sok felejthetetlen élménnyel lettünk gazdagabbak. Köszönünk mindent, nagyon jól éreztük magunkat. Üdv: Maja és Attila Dévaványáról
Szerencsésen hazaértünk. Sok felejthetetlen élménnyel lettünk gazdagabbak. Köszönünk mindent, nagyon jól éreztük magunkat. Üdv: Maja és Attila Dévaványáról
Hiányoztok már most
remélem ősszel találkozunk valamilyen módon...képeket várok a [email protected]
Szerencsésen hazaértünk. Sok felejthetetlen élménnyel lettünk gazdagabbak. Köszönünk mindent, nagyon jól éreztük magunkat. Üdv: Maja és Attila Dévaványáról
Az € természetesen elfogadják mivel már Drachma nincs sajnos Görögországban....
Jó utat...üdv:Marcsi