(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-09-04 20:18:40
Felföldi Attila írta ekkor: 2011-09-04 17:23:31
Szia Tesó! smile Szerencsésen hazaértünk. Sok felejthetetlen élménnyel lettünk gazdagabbak. Köszönünk mindent, nagyon jól éreztük magunkat. Üdv: Maja és Attila Dévaványáról
Bocsi tesó csak ugrott a gépem eggyet smile
Grand Marcsi Dátum: 2011-09-04 20:17:41
Felföldi Attila írta ekkor: 2011-09-04 17:23:31
Szia Tesó! smile Szerencsésen hazaértünk. Sok felejthetetlen élménnyel lettünk gazdagabbak. Köszönünk mindent, nagyon jól éreztük magunkat. Üdv: Maja és Attila Dévaványáról
Szia Tesókám smile Hiányoztok már most smile remélem ősszel találkozunk valamilyen módon...képeket várok a [email protected]
Doba Árpád Dátum: 2011-09-04 19:36:26
Szia Marcsi mi is hazaértünk, bár még maradtunk volna. üdv az ismeretlen hasonmás és a Panathinaikosz szurkoló de azért a a PAOK is jó. Pár nap és küldjük a képeket.
Felföldi Attila Dátum: 2011-09-04 17:23:31
Szia Tesó! smile Szerencsésen hazaértünk. Sok felejthetetlen élménnyel lettünk gazdagabbak. Köszönünk mindent, nagyon jól éreztük magunkat. Üdv: Maja és Attila Dévaványáról
Grand Marcsi Dátum: 2011-09-03 21:40:39
Popovics ildikó írta ekkor: 2011-09-03 14:29:28
Kedves Marcsi! Hirtelen jutott eszembe még egy kérdés. Skalán van unicredit bankautomata? Hogy éri meg legjobban, készpénzt vinni vagy automatából kivenni a pénzt (ha van)? A pénz egy részét a számlámra helyezném, ha az érne meg a legjobban. Az eurót elfogadják Kafelónián, ugye? Üdv. Ildi
Kedves Ildikó! Van bankautómata kettő de szerintem nem lessz gond ne aggódj... smile Az € természetesen elfogadják mivel már Drachma nincs sajnos Görögországban.... smile Jó utat...üdv:Marcsi smile