Amíg Marcsi válaszol: ágyneműt és WC-papírt ne vigyél, mosogatószert, konyharuhát igen. Ha az apartmanban főzőcskézni akarsz, ahhoz elég gyér a felszerelés (inkább a tavernákat és grilleseket részesítsd előnyben), éles kést feltétlenül vigyél, az mindig jól jöhet (mi kenyérszeletelőt is szoktunk).
Kedves Árpi!
Nagyon köszönöm a válaszod! Ami az éles kést illeti, nekem is eszembe jutott. :) Egyébként nem tervezem főzőcskézni, a főételt máshol megoldanánk.
Van még valami, amit érdemes lenne itthonról vinnünk magunkkal? Általában mennyi eurót szoktatok vinni magatokkal, ha nem indiszkrét a kérdésem? Kellemes hétvégét! Üdv. Ildi