(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Bóka Andrea Dátum: 2010-09-29 14:55:52
Sziasztok. Mi jövő főszezonban készülünk Görögországba az biztos, de hogy melyik részére, az még nem. Zakynthost néztük ki, de most csomó negatívumot is írtak róla. Aki már volt Kafelonián, attól szívesen vennék pár élményt, és tanácsot, hogy miért is válasszuk ezt a részét Görögországnak. 2 éve voltunk Korfun, és az nagyon tetszett. Köszönöm előre is a válaszokat.
tóth zoltán Dátum: 2010-09-29 14:16:32
Látom a nők összefogtak!Kedves Zsuzsi, és Marcsi!Ne próbálkozzatok, miénk a diadal!Hát ezért,,izzadtunk a 30fokban,ezért nyeltünk annyi homokot, és kavicsot, ezért viseltük a gaz, harapós halak támadását, ezért keltünk néha másnapos, fájós fejjel hogy más arassa le a babért!? smile Hálátlanok!Tenyerünkön hordoztunk bennetek,színt vittünk az életetekbe, ez a hála? smile Miénk a diadal!!!!Azért Marcsi küldhetnél egy kis meleget....
Grand Marcsi Dátum: 2010-09-29 07:07:15
Várkonyi Erika írta ekkor: 2010-09-28 10:26:58
Nagyon örülök, hogy ilyen klassz idő lesz!!! A külön erkélynek már nem annyira. Azt jól látom, hogy a 33-as szoba szabad a Renieriben (korábban foglalt volt) és annak egybefüggő az erkélye? Szerinted érdemes lenne változtatni, ha lehet?
szia Erika! Az irodával eggyeztess kérlek! A 33 -as hátra, csendesebb udvarra néző ,két légterű 4 ágyas ,de közös erkélyes szoba,amit ti szeretnétek...próba szerencse!:) sok sikert! Jó utat! Üdv:Marcsi
Várkonyi Erika Dátum: 2010-09-28 10:26:58
Nagyon örülök, hogy ilyen klassz idő lesz!!! A külön erkélynek már nem annyira. Azt jól látom, hogy a 33-as szoba szabad a Renieriben (korábban foglalt volt) és annak egybefüggő az erkélye? Szerinted érdemes lenne változtatni, ha lehet?
Grand Marcsi Dátum: 2010-09-27 21:37:03
Szia Erika:) Mindkét szobátok ,közös utcára néző ,szomszédos erkéllyel rendelkezik!Nem közös, hanem egymástól független erkélyek. Az időjárás a következő hétre 28-30 fokot mutat:) Ragyogó lesz az időjárásotok ,egy gyönyörű szigeten:) jó utat ! várlak benneteket:) üdv:Marcsi