Látom a nők összefogtak!Kedves Zsuzsi, és Marcsi!Ne próbálkozzatok, miénk a diadal!Hát ezért,,izzadtunk a 30fokban,ezért nyeltünk annyi homokot, és kavicsot, ezért viseltük a gaz, harapós halak támadását, ezért keltünk néha másnapos, fájós fejjel hogy más arassa le a babért!?

Hálátlanok!Tenyerünkön hordoztunk bennetek,színt vittünk az életetekbe, ez a hála?

Miénk a diadal!!!!Azért Marcsi küldhetnél egy kis meleget....