(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Aysa Dátum: 2010-09-06 11:39:51
Marcsiii! Már csak négy nap és jövünk!! smile Itt olyan hideg van, hogy ott addigra fűtsetek be 30 fok fölé kérlek!!! smile
Szabó Éva Dátum: 2010-09-06 08:42:36
Grand Marcsi írta ekkor: 2010-09-05 09:44:20
Szia Éva.. A QBE...biztosító a legjobb szerintem,de a tiéd is jó...nem kell fizetni az orvosi ellátásért..ne készülj az orvoshoz egyből.... csak próbáld magad jól érezni:) üdv: Marcsi
Kedves Marcsi!Köszönöm a válaszod! Nem készülök orvoshoz és eddig soha sem vettem igénybe a biztosítást, csak nem szeretem a kellemetlen meglepetéseket. Nagyon várjuk az indulást és biztos, hogy jól fogjuk érezni magunkat! Üdv. Éva
Bíró Magdolna Dátum: 2010-09-05 12:40:16
Szia Marcsi!Köszönöm a válaszodat,most már hamarosan személyesen is találkozunk.Már mi is izgatottan várjuk az indulást,hogy láthassuk végre mindazt,amit eddig a képeken csodáltunk.Addig is üdv:Magdi
Grand Marcsi Dátum: 2010-09-05 09:50:21
Bíró Magdolna írta ekkor: 2010-09-04 21:52:48
Sziasztok!Köszönjük a leírásokat,tapasztalatokat amiket itt a fórumon olvashattunk.Mi 17.én indulunk,már számoljuk a napokat.Autóval megyünk,Lefkadáról megyünk át Kefalóniára.A napokban olvastuk,hogy feltétlenül foglaljunk a Vasilikiből induló kompra online,mert nem biztos,hogy felfér az autó,ha nincs foglalásunk.Mi a megadott e-mail címre megírtuk a foglalást,de azóta sem jött rá semmi válasz.Kérdésem,milyen telefonszámon érdemes érdeklődni a foglalásról.Ha van valkinek személyes tapasztalata ezzel kapcsolatban,nagyon megköszönném,ha megírná ,akár a címemre is [email protected]én már voltunk autóval Görögországban,de még nem kompoltunk,szigetekre mindig busszal mentünk.Köszönünk minden segítséget!!!
Szia Magdi:) Szerintem már nem kell foglalni mivel nincs fő szezon...így nem kell aggódnod...üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2010-09-05 09:45:10
tóth zoltán írta ekkor: 2010-09-04 19:08:28
Szevasz Marcsi!Köszönjük szépen a csodás hetet, de....még..maradunk!Nem szabadulsz olyan könnyen!
Szia Zoli Nem is akarok meg szabadulni tőletek:)