Kedves Marcsi!
Az érdekelne, hogy ha befizetnénk a vacsorát, akkor milyen ételeket kapnánk, illetve hol található a taverna? Tengerparton van?
Ezen kívül pedig körülbelül milyen árak vannak egy szerényebb vacsorát illetően?
Mennyibe kerül egy gyrosz,egy szuvlaki?
Vannak-e tengerparti, olcsóbb éttermek?
Hova érdemes menni?
Előre is köszönöm a segítséged. Már nagyon várjuk az augusztust...

Üdv: Bogi
Szia Bogi:)
A közelünkben van egy gyroszos ahol souvláki is van stb. ,akiknél az öszfogyasztásból a Grandos kedvezményünkkel -20% ár kedvezmény lejön! tehát kb: 1,60-ba kerül így a gyros:)
Normál áron vannak az éttermek, de ha befizetsz vacsorára sem jársz rosszul ,ugyanis Manwlisnál akinek a tavernája közel van / egy utcával lejjebb../ nagyon finom , bőséges és házias tradicionális ételeket kaphatsz vacsorára:)
Ezt te döntsd el hogy mindennap máshol ,vagy egy helyen de biztos hogy finomat akarsz vacsorázni.
Várlak benneteket!
üdv:Marcsi