Kedves Marcsi!
Az érdekelne, hogy ha befizetnénk a vacsorát, akkor milyen ételeket kapnánk, illetve hol található a taverna? Tengerparton van?
Ezen kívül pedig körülbelül milyen árak vannak egy szerényebb vacsorát illetően?
Mennyibe kerül egy gyrosz,egy szuvlaki?
Vannak-e tengerparti, olcsóbb éttermek?
Hova érdemes menni?
Előre is köszönöm a segítséged. Már nagyon várjuk az augusztust...

Üdv: Bogi