(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Tóth Boglárka Dátum: 2010-07-20 10:47:40
Kedves Marcsi! Az érdekelne, hogy ha befizetnénk a vacsorát, akkor milyen ételeket kapnánk, illetve hol található a taverna? Tengerparton van? Ezen kívül pedig körülbelül milyen árak vannak egy szerényebb vacsorát illetően? Mennyibe kerül egy gyrosz,egy szuvlaki? Vannak-e tengerparti, olcsóbb éttermek? Hova érdemes menni? Előre is köszönöm a segítséged. Már nagyon várjuk az augusztust... smile Üdv: Bogi
Grand Marcsi Dátum: 2010-07-20 10:07:33
Sziasztok:) Örülök hogy ti is megszerettétek ezt a szigetet.:)már megérte hogy erre a szigetre jöttem...a pozitív vissza jelzés mindíg jól jön ,és remélem egyre többen kedvet kapnak Kefaloniához:) Gyönyörű sziget lévén nem is nehéz:) Örülök hogy meg ismerhettelek benneteket,további szép nyarat nektek Puszi:Marcsi :)
Simon Bernadett Dátum: 2010-07-19 17:20:04
Szia Marcsi! Tegnap este kb fél 8-kor érkeztünk Miskolcra. A Zakyntosiak már érdeklődtek, milyen volt, és jövőre hozzád mennek nyaralni. smile Máris vágyunk vissza! Köszönjük a tömérdek élményt! üdv: Detty és István
Galgóczy Árpád Dátum: 2010-07-19 11:36:48
Akit érdekel, itt a Kefalonia-albumom, az idei nyaralásunk fotói. Kb. 1100 db, sok türelmet kívánok hozzá:-) Üdv: Galgó (Kónyu) http://2010kefalonia.galgoczyarpad.fotoalbum.hu/
vakarcs péter Dátum: 2010-07-19 11:33:22
Grand Marcsi írta ekkor: 2010-07-18 20:17:43
Szia Andi A hét közepe felé fogok tudni neked válaszolni, de a debreceni irodánkat ha felhívod, szerdán már fognak válaszolni a kérdéseidre ők is:) jó utat nektek:)
Köszi.Pusz