#sm0
6#
ágyas? hát ketten megyek, MAAARGIT
elég lesz a vacsora is, a versenysúlyomat úgy is el kell érnem hogy a zsoké fel tudjon pattanni rám. Oké zoomolok a honlapotokon. Puszmák addig.
Így már tepertő szagod is lesz .
#sm0
6#
ágyas? hát ketten megyek, MAAARGIT
elég lesz a vacsora is, a versenysúlyomat úgy is el kell érnem hogy a zsoké fel tudjon pattanni rám. Oké zoomolok a honlapotokon. Puszmák addig.