(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Dátum: 2010-07-22 12:16:52
Szia Marcsi, 6 év Sarti nyaralás után, most megyek hozzád Kefaloniára. A barátnőméket is nagyon fűzöm, de ők csak sátrazni szeretnek, eldugott öbölben. Szerinted van erre lehetőségünk? Puszi Pintér Irén
Grand Marcsi Dátum: 2010-07-22 10:02:51
Lukács Enikő írta ekkor: 2010-07-22 09:17:26
Mara! (Marcsi) (grandMArcsi) Méri!!! smile smile smile smile smile smile #sm0 6# smile smile ágyas? hát ketten megyek, MAAARGIT smile smile smile elég lesz a vacsora is, a versenysúlyomat úgy is el kell érnem hogy a zsoké fel tudjon pattanni rám. Oké zoomolok a honlapotokon. Puszmák addig.
Szia Enci:) Jó böngészést! Remélem sikerül megfelelő szobát találnotok....van választék bőven!
Grand Marcsi Dátum: 2010-07-22 09:53:01
tóth zoltán írta ekkor: 2010-07-21 21:28:03
Épp ma vettem 30-as faktort..Hétvégén hegymászás Ausztriában,ott is süt a nap!Arra a táncra visszatérünk!Fehér ember nem felejt!Jó éjt!
Szia Zoli! Nem tudom hogy fehér bőrű vagy e ,ezért a köztes megoldást választottam a 30 faktorú napozó krémet ajánlva .Ezt rád bízom hogy mennyire érzékeny a bőröd..ezt csak te tudhatod:) Jó utat nektek! Üdv:Marcsi
Lukács Enikő Dátum: 2010-07-22 09:18:23
Zoli! 30 faktor kevés. Az csak a hamvas barack szín elérésére kötelez. Minyimum 50es. smile smile smile Így már tepertő szagod is lesz .
Lukács Enikő Dátum: 2010-07-22 09:17:26
Mara! (Marcsi) (grandMArcsi) Méri!!! smile smile smile smile smile smile #sm0 6# smile smile ágyas? hát ketten megyek, MAAARGIT smile smile smile elég lesz a vacsora is, a versenysúlyomat úgy is el kell érnem hogy a zsoké fel tudjon pattanni rám. Oké zoomolok a honlapotokon. Puszmák addig.