Szia grandmarcsi!
Örömmel értesítelek, hogy augusztus 28.án érkezünk az Anna apartmanba..Egy Welcome drinkre vendégünk vagy, a sok hasznos infoért! Még egy kérdés:görög est van?Az utóbbi időben akárhova mentem,hiába volt kiírva soha nem volt.Ropnék egy szirtakit!Barátsággal,zoli
Szia Zoli:)
Nagyon örülök hogy sikerült a foglalásotok....Görög esten ropunk eggyet-kettőt igérem:) minden más kérdésben itt helyben segítek nektek ne aggódj!Az autó kölcsönzésben is segítek:)
Szeretettel várlak benneteket...magas faktorszámú min 30-as napozó krémre szükségetek lessz!
üdv:Marcsi