(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

tóth zoltán Dátum: 2010-07-21 21:28:03
Épp ma vettem 30-as faktort..Hétvégén hegymászás Ausztriában,ott is süt a nap!Arra a táncra visszatérünk!Fehér ember nem felejt!Jó éjt!
Grand Marcsi Dátum: 2010-07-21 20:39:33
tóth zoltán írta ekkor: 2010-07-21 18:19:35
Szia grandmarcsi! Örömmel értesítelek, hogy augusztus 28.án érkezünk az Anna apartmanba..Egy Welcome drinkre vendégünk vagy, a sok hasznos infoért! Még egy kérdés:görög est van?Az utóbbi időben akárhova mentem,hiába volt kiírva soha nem volt.Ropnék egy szirtakit!Barátsággal,zoli
Szia Zoli:) Nagyon örülök hogy sikerült a foglalásotok....Görög esten ropunk eggyet-kettőt igérem:) minden más kérdésben itt helyben segítek nektek ne aggódj!Az autó kölcsönzésben is segítek:) Szeretettel várlak benneteket...magas faktorszámú min 30-as napozó krémre szükségetek lessz! üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2010-07-21 20:29:02
Lukács Enikő írta ekkor: 2010-07-20 13:52:36
Jah félpanzi ha lehet és egyéni utauással. MErt kockásr a nem akarom ülni már a faromat. Puszmák.
Enci ..nálunk csak vacsoráztatás van,nincs félpanzió:( de nem lesz gond ..friss pékségből reggelire be tudsz vásárolni mindíg, a vacsorák pedig elégségesek és finomak:) cupp
Grand Marcsi Dátum: 2010-07-21 20:26:35
Lukács Enikő írta ekkor: 2010-07-20 13:52:36
Jah félpanzi ha lehet és egyéni utauással. MErt kockásr a nem akarom ülni már a faromat. Puszmák.
Szia Enci:) Te semmit nem változtál,örülök neki hogy érdekel a szép Kefalonia:) Itt a honlapunkon meg tudod nézni az áraknál abban az időpontban amelyik jó nektek, az egyéni árakat.Ott meg tudod nézni azt is ha kétágyas vagy két légterű négy ágyas szoba érdekel téged .Itt csak az apartmant fizeted ki egy hétre az irodánknak..mivel egyénileg tervezitek az ide utazást. Itt a honlapunkon ,online is be tudsz foglalni így kedvezményt is kapsz az árból.Most már csak a számotokra megfelelő időpontot kell hogy kitaláljátok:) szeretettel várlak benneteket. puszi Marcsi
tóth zoltán Dátum: 2010-07-21 18:19:35
Szia grandmarcsi! Örömmel értesítelek, hogy augusztus 28.án érkezünk az Anna apartmanba..Egy Welcome drinkre vendégünk vagy, a sok hasznos infoért! Még egy kérdés:görög est van?Az utóbbi időben akárhova mentem,hiába volt kiírva soha nem volt.Ropnék egy szirtakit!Barátsággal,zoli