Kedves Marcsi!
Nyaralás ismét lefoglalva. Szeptember végén újból megyünk a Mi Abelibe 2 hétre. Tavaly annyira jól éreztük magunkat, hogy idén is téged boldogítunk. Addig is nagyon jó készülődést, és szuper nyarat. Marcsi
Vargáné Rubinszki Mária Dátum: 2016-01-28 09:37:06
Grand Marcsi írta ekkor: 2016-01-26 21:26:35
Kedves Marika!
Természetesen volt, van és lesz 2 Beach túra az idén is:) csak még nem töltötték föl a web oldalunkra.
üdv
Marcsi
Kedves Marcsi! Köszönöm a választ, a többi kérdésemet majd a helyszínen Máj. 28-án , nagyon várjuk!!!!!
molnár boglárka Dátum: 2016-01-28 03:58:59
Grand Marcsi írta ekkor: 2016-01-27 22:05:38
Kedves Bogi!
Elsőnap, érkezéskor mindent részletesen elmondok majd a meetingen.
Nincs piac a településen, és a közlekedés is jó a fővárosba.
Amint leérek a szigetre ,az új infókat és változásokat majd itt megírom hogy mindenki értesüljön róla .
Üdv
Marcsi
Nagyon köszönöm
Grand Marcsi Dátum: 2016-01-27 22:05:38
Kedves Bogi!
Elsőnap, érkezéskor mindent részletesen elmondok majd a meetingen.
Nincs piac a településen, és a közlekedés is jó a fővárosba.
Amint leérek a szigetre ,az új infókat és változásokat majd itt megírom hogy mindenki értesüljön róla .
Üdv
Marcsi
molnár boglárka Dátum: 2016-01-27 06:49:59
Grand Marcsi írta ekkor: 2016-01-26 21:23:57
Kedves Bogi!
Több mint fél órát töltünk a Navaggio öbölben .A kék barlangoknál van nyílt vízi fürdőzésre lehetőség 20 perc ,a településen ahol kikötünk 2 óra áll rendelkezésre Zakynthoson ahol ismét kedvedre strandolhatsz.
Hazafelé ,Kefalonia partjánál is lesz nyílt vízi fürdőzés...remélem kielégítő a válaszom Bogi.
Üdv
Marcsi
Nagyon szépen köszönöm!piac van a közelben?a busz közlekedés milyen a fövàrosba?elöre is köszi