Kedves Marcsi!
Nyáron szeretnénk menni Kefalóniára és mi is a Mi Abeli Apartmant néztük ki, de sajnos csak két fős apartmanjai vannak...

Melyik apartmant tudnád ajánlani 2 felnőtt egy gyerek részére? A Skalaban is csak 1 szoba van ami 3 fős és az is csak földszinti

Üdv: Timi
Kedves Tímea!
A Hermes apartmanunkban több 3 ágyas szobánk van ezek bármelyikét ajánlhatom nektek:1,6,10,17,20,27 nézd át kérlek és amelyik emelet szimpatikusabb oda online be is tudsz foglalni magatoknak.
Szeretettel várlak majd benneteket.
Üdv
Marcsi