(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2016-01-25 15:34:45
Lengyelné Tímea írta ekkor: 2016-01-23 18:31:51
Kedves Marcsi! Nyáron szeretnénk menni Kefalóniára és mi is a Mi Abeli Apartmant néztük ki, de sajnos csak két fős apartmanjai vannak... smile Melyik apartmant tudnád ajánlani 2 felnőtt egy gyerek részére? A Skalaban is csak 1 szoba van ami 3 fős és az is csak földszinti smile Üdv: Timi
Kedves Tímea! A Hermes apartmanunkban több 3 ágyas szobánk van ezek bármelyikét ajánlhatom nektek:1,6,10,17,20,27 nézd át kérlek és amelyik emelet szimpatikusabb oda online be is tudsz foglalni magatoknak. Szeretettel várlak majd benneteket. Üdv Marcsi smile
Lengyelné Tímea Dátum: 2016-01-23 18:31:51
Kedves Marcsi! Nyáron szeretnénk menni Kefalóniára és mi is a Mi Abeli Apartmant néztük ki, de sajnos csak két fős apartmanjai vannak... smile Melyik apartmant tudnád ajánlani 2 felnőtt egy gyerek részére? A Skalaban is csak 1 szoba van ami 3 fős és az is csak földszinti smile Üdv: Timi
Grand Marcsi Dátum: 2016-01-18 21:03:49
Nagy Mariann írta ekkor: 2016-01-15 21:12:47
Előző kérdésemet kiegészíteném még egyel. Kerékpár bérlésre van-e lehetőség?
Igen, bár csak a közelbe használható főleg a településen belül...sok a szintkülönbség,szerpentin stb.. üdv Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2016-01-18 20:57:15
Nagy Mariann írta ekkor: 2016-01-15 19:54:35
Üdvözlöm! A Remieri apartmanban szállnánk meg, és a vacsora menü is érdekelne minket. A vacsora menühöz az ital is ingyen jár-e illetve a Manolis taverna, ahol a vacsorát kapjuk az apartmanban található? Köszönöm válaszát!
Kedves Mariann! A Renieri apartmantól egy utca választja el majd önöket kb.száz méter a Manolis tavernától. A vacsora bőséges ,csak az italért kell fizetni. üdv Marcsi smile
Grand Marcsi Dátum: 2016-01-18 20:41:07
Soósné Csuhaj Mária írta ekkor: 2016-01-14 12:34:36
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy május 28-jun 4-i turnusban Skalában a fakultativ kirándulások mind indulnak? Csak azért szeretnénk ebben az időpontban menni hogy a Kefalóniai az Ithakai és a Zakintosi kirándulásokon részt vegyünk. Szóval a kirándulások lennének fontosak mivel ilyenkor még nem nagyon lehet egész nap a vizben ülni. Ha ez biztosított akkor többen is mennénk. Köszönöm válaszát
Kedves Mária! Álltalában a kirándulások 90% indulni szokott májusban is, így szerintem nincs ok az aggodalomra. Reméljük az égiek is segítenek bennünket...ugyan a tengervíz már úszható ,de a külső hőmérséklet napozásra alkalmasabb. Nagyon jó kiránduló idő szokott lenni májusban és virágba van borulva minden...gyönyörűen:) Szeretettel várlak benneteket! Üdv Marcsi smile