Kedves Sándor!
Argostolinál van camping,több hétig ott lehet sátrat verni..Skala partján nem.
Kisérletezni lehet...angol nyelvtudás,vagy görög mindenképp...de mivel mindenhol már ellenőrzik a fekete munkásokat...így nem tartom valószínűnek hogy valaki kockáztatna ...de felnőtt emberek vagytok... a döntés a ti kezetekben van..
BUÉK nektek is..
üdv
Marcsi
Szia Marcsi! Örülök hogy újra itt vagy! Én csak eljátszottam a gondolattal,hogy mi lenne ha...? Persze tudom hogy ez nem olyan egyszerű manapság mint volt valamikor a 60'-as,vagy 70'-es években amikor még a kutya sem foglalkozott a fekete munkásokkal meg egyéb mai Úri dolgokkal. Ettől függetlenül szeretem Görögországot, és megyek ha csak tudok. Egyszer talán hosszabb időre is ha Isten megsegít! Köszönöm a válaszodat. Üdv: Sanyi