Szia Nándi! Engem már régóta foglalkoztat ez a gondolat,hogy hosszabb időre elutazni Görögországba,akár dolgozni vagy csak összeszedni egy kis pénzt és kimenni ,vagy mindkettő együtt. Úgyis mikor kint vagyunk mindig csak rohanásból áll az üdülés,mert gyorsan elszáll az az egy-két hét,és meg akarunk nézni mindent. Jó lenne egyszer ráérősen,kibújsz reggel a sátorból fürödsz egyet,utána felülni a motorra elmenni a sziget másik végére,vagy átruccanni Lefkadára...és ez ha nem kajálsz minden nap étteremben,olcsóbban megvalósítható mint két hét a Balatonnál. Facebokon is megtalálsz: Sandor Magda néven
Szia Sándor!Az az igazság,hogy kiköltözni véglegesen nem akarunk,de nem is tudnánk.Azonban egy kicsit hoszabb időre mi is kimennénk.Sajnos az a baj itthon,hogy a Balaton olyan drága,hogy nem éri meg elemnni oda.Ezért mi mostanában nem is megyünk,pedig nagyon szerettük régen.Na de ha öszeszedünk pár millát akkor már megyünk is és annyiból el lehet lenni akár egy egész szezont vagy akár többet is.....étteremben enni nem muszály minden nap.Meg lehet azt oldani másként is.....de ez a jövő zenéje....talán egyszer össze is jöhet.Addig is marad ez a kis idő amit ott tölthetünk idén újfent.....már nagyon várjuk.Üdv.