Szia Marcsi! Boldog Új Évet Neked is! Olyan gondolatom támadt hogy akár több hétre mennénk Kefaloniára,viszünk sátort,felverjük valahol Skala tengerpartján,veszünk ott egy görögtől valami használt robogót 100-eur-ért,és járjuk a szigetet. Aztán ha elfogy a pénz hazajövünk,vagy beállunk valahová dolgozni,mosogatás,takarítás,festés. Szerinted kivitelezhető a dolog? Olvastam most egy Magyar nyugdíjas a nyugdíjából (63000-ft) él Naxoson,sátorban,bevallása szerint napi 10-eur-ból. Üdvözöllek: Sanyi
Szia Sanyi!Elnézuést,hogy én írok elöbb mint a Grand Marcsi!De nem tudtam megállni.......ha ez sikerül nektek akkor jönnénk mi is......Sátrunk van,melózni szeretünk.Akár kint is beállunk halászok mellé csak,hogy ne kelljen az utazással bajlódni a télre.

Bár a nyugdijjas lét nekünk még elég messze van,de esküszöm neked,hogy kibírnám ott.Amúgy ez jutott akkor is eszembe amikor 2009-ben Sartiban voltunk és a Narancsparton láttuk a csöves naturistákat.......

Üdv:Nándi