(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Tamás János Dátum: 2016-01-07 19:03:31
Szervusz mindenkinek! Kefaloniára mennénk a nyáron 2 hétre, ha tud valaki olyat mondani amit feltételnül meg kell nézni és nincs benne az alap fakultatívokban (a barlang, a barlangtó meg a Myrtos beach) akkor kérem árulja el nekünk, hogy mi se hagyjuk ki. Mi Lassiba mennénk...
Magda Sándor Dátum: 2016-01-06 19:16:47
Sólya Nándor írta ekkor: 2016-01-06 08:27:51
Szia Sanyi!Elnézuést,hogy én írok elöbb mint a Grand Marcsi!De nem tudtam megállni.......ha ez sikerül nektek akkor jönnénk mi is......Sátrunk van,melózni szeretünk.Akár kint is beállunk halászok mellé csak,hogy ne kelljen az utazással bajlódni a télre. smile Bár a nyugdijjas lét nekünk még elég messze van,de esküszöm neked,hogy kibírnám ott.Amúgy ez jutott akkor is eszembe amikor 2009-ben Sartiban voltunk és a Narancsparton láttuk a csöves naturistákat....... smile smile smile Üdv:Nándi
Szia Nándi! Engem már régóta foglalkoztat ez a gondolat,hogy hosszabb időre elutazni Görögországba,akár dolgozni vagy csak összeszedni egy kis pénzt és kimenni ,vagy mindkettő együtt. Úgyis mikor kint vagyunk mindig csak rohanásból áll az üdülés,mert gyorsan elszáll az az egy-két hét,és meg akarunk nézni mindent. Jó lenne egyszer ráérősen,kibújsz reggel a sátorból fürödsz egyet,utána felülni a motorra elmenni a sziget másik végére,vagy átruccanni Lefkadára...és ez ha nem kajálsz minden nap étteremben,olcsóbban megvalósítható mint két hét a Balatonnál. Facebokon is megtalálsz: Sandor Magda néven
Sólya Nándor Dátum: 2016-01-06 08:27:51
Magda Sándor írta ekkor: 2016-01-03 20:15:41
Szia Marcsi! Boldog Új Évet Neked is! Olyan gondolatom támadt hogy akár több hétre mennénk Kefaloniára,viszünk sátort,felverjük valahol Skala tengerpartján,veszünk ott egy görögtől valami használt robogót 100-eur-ért,és járjuk a szigetet. Aztán ha elfogy a pénz hazajövünk,vagy beállunk valahová dolgozni,mosogatás,takarítás,festés. Szerinted kivitelezhető a dolog? Olvastam most egy Magyar nyugdíjas a nyugdíjából (63000-ft) él Naxoson,sátorban,bevallása szerint napi 10-eur-ból. Üdvözöllek: Sanyi
Szia Sanyi!Elnézuést,hogy én írok elöbb mint a Grand Marcsi!De nem tudtam megállni.......ha ez sikerül nektek akkor jönnénk mi is......Sátrunk van,melózni szeretünk.Akár kint is beállunk halászok mellé csak,hogy ne kelljen az utazással bajlódni a télre. smile Bár a nyugdijjas lét nekünk még elég messze van,de esküszöm neked,hogy kibírnám ott.Amúgy ez jutott akkor is eszembe amikor 2009-ben Sartiban voltunk és a Narancsparton láttuk a csöves naturistákat....... smile smile smile Üdv:Nándi
Kékesi Dátum: 2016-01-04 09:55:59
Kedves Marcsi! Ne ne haragudj hogy ismeretlenül írok Neked, bár reményeim szerint a nyáron megismerkedünk. A segítségedet szeretném kérni. Nagy dilemmában vagyunk, mert mindenképpen szeretnénk a Grandtours-al Kefaloniára utazni, viszont egy repülős megoldást szeretnénk. Az viszont nálatok nincs, csak buszos. Más iroda kínál repülőst, de szeretnénk a Ti kirándulásaitokra befizetni. Kérlek segíts hogy miképpen lenne megoldató a problémánk. Előre is nagyon köszönöm ha válaszolsz!! Üdvözlettel : Mariann
Magda Sándor Dátum: 2016-01-03 20:15:41
Szia Marcsi! Boldog Új Évet Neked is! Olyan gondolatom támadt hogy akár több hétre mennénk Kefaloniára,viszünk sátort,felverjük valahol Skala tengerpartján,veszünk ott egy görögtől valami használt robogót 100-eur-ért,és járjuk a szigetet. Aztán ha elfogy a pénz hazajövünk,vagy beállunk valahová dolgozni,mosogatás,takarítás,festés. Szerinted kivitelezhető a dolog? Olvastam most egy Magyar nyugdíjas a nyugdíjából (63000-ft) él Naxoson,sátorban,bevallása szerint napi 10-eur-ból. Üdvözöllek: Sanyi