(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2015-08-23 18:26:47
Szandi írta ekkor: 2015-08-22 09:50:44
Szia Marcsi! Jövő héten megyünk, és érdeklődnék hogy milyen idő van most ott? Vagy milyen várható? Köszi smile
Szia Szandi! 33 fok van ez várható egész héten..hétnapos előrejelzéseket sem lehet 100% ra venni..ha változást látok ide majd írok neked.. üdv Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2015-08-23 18:25:02
Bácsi András írta ekkor: 2015-08-21 07:50:38
Kedves Marcsi! Még az év elején érdeklődtem kerékpár bérléssel kapcsolatban. Érdeklődnék, hogy van e lehetőség nagyobb táv megtételére, biztonságos közlekedésre alkalmas kerékpár bérlésére. A cél nem lenne más mint az Ainos hegy csúcstámadása közúton. Illetve a bérlés ára is érdekelne. Várom válaszát, üdvözlettel Bácsi András
Kedves András! Nincs erre megfelelő kerékpár Skalában! Fakultatív programon belül mi megyünk oda,velünk tarthat, üdv Marcsi
Szandi Dátum: 2015-08-22 09:50:44
Szia Marcsi! Jövő héten megyünk, és érdeklődnék hogy milyen idő van most ott? Vagy milyen várható? Köszi smile
Bácsi András Dátum: 2015-08-21 07:50:38
Kedves Marcsi! Még az év elején érdeklődtem kerékpár bérléssel kapcsolatban. Érdeklődnék, hogy van e lehetőség nagyobb táv megtételére, biztonságos közlekedésre alkalmas kerékpár bérlésére. A cél nem lenne más mint az Ainos hegy csúcstámadása közúton. Illetve a bérlés ára is érdekelne. Várom válaszát, üdvözlettel Bácsi András
Grand Marcsi Dátum: 2015-08-19 21:05:27
tóth zoltán írta ekkor: 2015-08-18 22:46:41
köszi Marcsi! úgy néz ki vannak járatok..már csak az a kérdés ha pár nappal hosszabb lenne megoldható? úgy értem kb turnusváltás előtt pár nappal érkeznék..persze tudom attól is függ van-e üres szállás.de ha van akkor mehet? a terv természetesen az Anna lenne de ha mondjuk előtte pár nap másik apartamanban van sem gond..elméletileg az október első hetén lenne..most ahogy nézem vannak üres szobák még..
Szia Zoli! Járatok vannak...csak azok az irodák ..akik árulják a repjegyet....csak jegyet ,nem árulnak!!! Kérdezz utána...a többi már könnyebb . üdv Marcsi