(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Lázók Zsuzsa Dátum: 2015-08-03 19:02:21
Szia Marcsi. Szeptember 5-től mennénk Kefaloniára. Milyen időjárás szokott ekkor tájt lenni? Tenger milyen hőmérsékletű? előrejelzés 27 fokot mutat,néha viharokkal, záporokkal...:( Szeptember elején ez jellemző? Köszönöm
Mátyássy Krisztina Dátum: 2015-08-02 18:44:10
Mátyássy Krisztina írta ekkor: 2015-07-24 16:44:52
Kedves Marcsi! Érdeklődnék, hogy október elején utaznánk Kefaloniára és a boltok, valamint az autókölcsönzők nyitva vannak-e még? Mivel legutóbb szeptember végén Zakynthos szigetén már igencsak bezártak a boltok. Köszönettel: Krisztina
Köszönöm szépen,akkor szerintem ott a helyünk.Szeptember végén ill. október elején milyen ott az időjárás,fürdeni lehet akkor még?Gondolom kirándulásra mindenképpen jó! Üdv.Krisztina
Turzó László Dátum: 2015-08-02 14:22:45
Kedves Marcsi! Augusztus 8.-án érkezünk és kérdezném, hogy a bankkártyás fizetést az ismert mizéria miatt kedvelik-e most a görögök , ill. lehet-e sok helyen fizetni vele?
Grand Marcsi Dátum: 2015-08-01 11:33:54
Horváth Tamásné írta ekkor: 2015-07-31 21:16:50
Köszönöm. Akkor nem aggódom. :D Szeptember utolsó hetében megyünk. Remélem 2 hétre :D
Úgy legyen ! Ámen smile smile smile
Nagy Péter Dátum: 2015-08-01 11:17:23
Kedves Marcsi! Azt szeretném kérdezni, hogy hajó, kisebb motorcsónak bérlésére van e lehetőség?