Kedves Marcsi, és olyanok akik mostanában érkeztek haza a szigetről ! :)
Érdeklődni szeretnék, hogy a megszorítások (adóemelés) következtében érződik-e már változás az árakban?
Köszönettel!
Szia Andy!
Egyenlőre 0,20 centet emelkedtek a kompdíjak a töltőkártyás telefonomon kevesebbet beszélhetek ugyanazért az összegért de még az élelmiszereken nem vettük észre a változást!
A gyros is 2,20 évek óta!:)
üdv
Marcsi:)