(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Horváth Tamásné Dátum: 2015-07-28 13:38:58
Kedves Marcsi! Valamelyik hozzászólásban olvastam egy vízesésről, amire azt írtad, hogy nyáron ne is álmodjunk róla. :D És októberben? Amúgy merre van ez a vízesés? Sehol sem találtam infót róla, pedig nyár eleje óta kutakodom a neten Kefalóniáról. Nagyon sok szép és érdekes dolgot találtam, de vízesést nem. Előre is köszi a választ. Tamás
Grand Marcsi Dátum: 2015-07-27 22:42:05
Andy írta ekkor: 2015-07-27 17:51:15
Kedves Marcsi, és olyanok akik mostanában érkeztek haza a szigetről ! :) Érdeklődni szeretnék, hogy a megszorítások (adóemelés) következtében érződik-e már változás az árakban? Köszönettel!
Szia Andy! Egyenlőre 0,20 centet emelkedtek a kompdíjak a töltőkártyás telefonomon kevesebbet beszélhetek ugyanazért az összegért de még az élelmiszereken nem vettük észre a változást! A gyros is 2,20 évek óta!:) üdv Marcsi:)
Andy Dátum: 2015-07-27 17:51:15
Kedves Marcsi, és olyanok akik mostanában érkeztek haza a szigetről ! :) Érdeklődni szeretnék, hogy a megszorítások (adóemelés) következtében érződik-e már változás az árakban? Köszönettel!
Grand Marcsi Dátum: 2015-07-26 21:05:47
Mező Antalné írta ekkor: 2015-07-26 12:38:58
Kedves Marcsi! Az lenne a kérdésem hogy a Renieri apartman belső udvarán lehet-e bográcsolni?Üdv! Mezőné
Sajnos nincs rá mód kedves Mezőné...októberig tűzgyujtási tilalom van! üdv Marcsi
Mező Antalné Dátum: 2015-07-26 12:38:58
Kedves Marcsi! Az lenne a kérdésem hogy a Renieri apartman belső udvarán lehet-e bográcsolni?Üdv! Mezőné