(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2015-07-25 11:48:05
Mátyássy Krisztina írta ekkor: 2015-07-24 16:44:52
Kedves Marcsi! Érdeklődnék, hogy október elején utaznánk Kefaloniára és a boltok, valamint az autókölcsönzők nyitva vannak-e még? Mivel legutóbb szeptember végén Zakynthos szigetén már igencsak bezártak a boltok. Köszönettel: Krisztina
Szia Krisztina! Minden nyitva van,ne aggódj és még szuper jó idő van ,meleg a tenger vize! Jó utat majd ide! Üdv Marcsi smile
Mátyássy Krisztina Dátum: 2015-07-24 16:44:52
Kedves Marcsi! Érdeklődnék, hogy október elején utaznánk Kefaloniára és a boltok, valamint az autókölcsönzők nyitva vannak-e még? Mivel legutóbb szeptember végén Zakynthos szigetén már igencsak bezártak a boltok. Köszönettel: Krisztina
Grand Marcsi Dátum: 2015-07-20 21:41:20
Lázók Zsuzsa írta ekkor: 2015-07-20 18:18:04
Sziasztok! Kedves Marcsi smile Nincs messze már a mi időnk sem , kevesebb mint 6 hét. Féllábon is kibírjuk már! Rengeteg cél van a fejünkben, ezzel kapcsolatban kérnék segítséget. Mi az az autókölcsönző, amelyiket a leginkább ajánlasz? esetleg el tudnád küldeni a linkjét, hogy elő tudjunk foglalni? nyitott dzsipre gondoltunk, nem tudod milyen árban van??? Nagy felfedező túrára fogunk indulni, az egész szigetet szeretnénk bejárni. Kérdésem az lenne, hogy Platia Ammosra saját felelősségre le lehet e menni, vagy olyan rossz állapotban van, hogy lehetetlen a lejutás? a másik álom hely Fteri partja lenne. Ide le tudunk jutni szerinted? Van továbbá Skálához közel egy szép vízesés. Ebben kérnék még segítséget, hogy helyileg hol található?Ainos csúcsa mennyi idő alatt közelíthető meg? El lehet valameddig jutni autóval is, vagy csak gyalogosan? Előre is köszönöm válaszod!!! Várok szeretettel minden fajta élménybeszámolót ezzel a gyönyörű szigettel kapcsolatban, képekkel vagy anélkül! smile [email protected] Kellemes nyaralást mindenkinek smile
Kedves Zsuzsa! Hol lesz majd a szállásotok? A Jeep bérlése 80-90 € de több napra biztos jobb áron hozzá lehet jutni.Mi a Pefanissal vagyunk jó kapcsolatban.A Platia ammosra csak a parkolóból tudsz fotózni ....felelőtlenségnek tartom és kockázatosnak a lejutást oda. A Fterire le tudtok jutni....a vízesésről forró nyáron ne álmodj...az Ainosra mi kisbusszal megyünk egy darabig ez több mint egy óra.. Jó utat majd! Üdv Marcsi
Lázók Zsuzsa Dátum: 2015-07-20 18:18:04
Sziasztok! Kedves Marcsi smile Nincs messze már a mi időnk sem , kevesebb mint 6 hét. Féllábon is kibírjuk már! Rengeteg cél van a fejünkben, ezzel kapcsolatban kérnék segítséget. Mi az az autókölcsönző, amelyiket a leginkább ajánlasz? esetleg el tudnád küldeni a linkjét, hogy elő tudjunk foglalni? nyitott dzsipre gondoltunk, nem tudod milyen árban van??? Nagy felfedező túrára fogunk indulni, az egész szigetet szeretnénk bejárni. Kérdésem az lenne, hogy Platia Ammosra saját felelősségre le lehet e menni, vagy olyan rossz állapotban van, hogy lehetetlen a lejutás? a másik álom hely Fteri partja lenne. Ide le tudunk jutni szerinted? Van továbbá Skálához közel egy szép vízesés. Ebben kérnék még segítséget, hogy helyileg hol található?Ainos csúcsa mennyi idő alatt közelíthető meg? El lehet valameddig jutni autóval is, vagy csak gyalogosan? Előre is köszönöm válaszod!!! Várok szeretettel minden fajta élménybeszámolót ezzel a gyönyörű szigettel kapcsolatban, képekkel vagy anélkül! smile [email protected] Kellemes nyaralást mindenkinek smile
dr. Ilosvay Katalin Dátum: 2015-07-19 15:08:46
Sziasztok, jövő héten jön valaki Skala-ba egyénileg?