Sziasztok! Kedves Marcsi

Nincs messze már a mi időnk sem , kevesebb mint 6 hét. Féllábon is kibírjuk már!
Rengeteg cél van a fejünkben, ezzel kapcsolatban kérnék segítséget. Mi az az autókölcsönző, amelyiket a leginkább ajánlasz? esetleg el tudnád küldeni a linkjét, hogy elő tudjunk foglalni? nyitott dzsipre gondoltunk, nem tudod milyen árban van??? Nagy felfedező túrára fogunk indulni, az egész szigetet szeretnénk bejárni. Kérdésem az lenne, hogy Platia Ammosra saját felelősségre le lehet e menni, vagy olyan rossz állapotban van, hogy lehetetlen a lejutás? a másik álom hely Fteri partja lenne. Ide le tudunk jutni szerinted? Van továbbá Skálához közel egy szép vízesés. Ebben kérnék még segítséget, hogy helyileg hol található?Ainos csúcsa mennyi idő alatt közelíthető meg? El lehet valameddig jutni autóval is, vagy csak gyalogosan? Előre is köszönöm válaszod!!!
Várok szeretettel minden fajta élménybeszámolót ezzel a gyönyörű szigettel kapcsolatban, képekkel vagy anélkül!
[email protected]
Kellemes nyaralást mindenkinek