(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Horváth Tamásné Dátum: 2015-07-31 21:16:50
Grand Marcsi írta ekkor: 2015-07-29 22:25:24
MInden megy ne aggódj ...szeptemberben álltalában kirándulni vágyók tömege jön!.. Várom és ,nézem én is a töltéseket! :):):) Üdv Marcsi
Köszönöm. Akkor nem aggódom. :D Szeptember utolsó hetében megyünk. Remélem 2 hétre :D
Grand Marcsi Dátum: 2015-07-30 22:19:23
Szandi írta ekkor: 2015-07-30 10:16:24
Jogositvány nélkül milyen lehetőségek vannak? :D csak kinéztük, hogy a Kato Lagadi Beach-et megnéznénk, csak jó lenne ha a gyalogláson kívül más lehetőség is lenne :D
Na ez gubanc:) Jogsi nics egyikötöknek sem? Akkor valóban bringa marad...csak óvatosan mert ezek nem terep biciklik :) vagy kajakozva? üdv Marcsi
Szandi Dátum: 2015-07-30 10:16:24
Grand Marcsi írta ekkor: 2015-07-29 22:23:54
Szia Alexandra! A terep igazán nem megfelelő a kerékpárnak....de találsz bérelhető járművet itt eleget:):) üdv Marcsi
Jogositvány nélkül milyen lehetőségek vannak? :D csak kinéztük, hogy a Kato Lagadi Beach-et megnéznénk, csak jó lenne ha a gyalogláson kívül más lehetőség is lenne :D
Grand Marcsi Dátum: 2015-07-29 22:25:24
Horváth Tamásné írta ekkor: 2015-07-29 20:02:50
Szia Marcsi! Köszönöm a választ. Szeretem a vízeséseket, de inkább lemondok róla, csak süssön a nap minden turnusban. :D Arról tudsz nekem infót adni, hogy mi az a minimum létszám, amikor már tuti nem marad el egy turnus? Nézem a foglalásokat, és kezdek aggódni. Tamás
MInden megy ne aggódj ...szeptemberben álltalában kirándulni vágyók tömege jön!.. Várom és ,nézem én is a töltéseket! :):):) Üdv Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2015-07-29 22:23:54
Szandi írta ekkor: 2015-07-29 19:45:05
Köszönöm :) akkor a fakultatív lesz. Még egy kérdésem lenne, hogy bicikli bérlésre van lehetőség? Ha igen milyen árban van?
Szia Alexandra! A terep igazán nem megfelelő a kerékpárnak....de találsz bérelhető járművet itt eleget:):) üdv Marcsi