Szia Marcsi! Köszönöm a választ. Szeretem a vízeséseket, de inkább lemondok róla, csak süssön a nap minden turnusban. :D Arról tudsz nekem infót adni, hogy mi az a minimum létszám, amikor már tuti nem marad el egy turnus? Nézem a foglalásokat, és kezdek aggódni. Tamás
MInden megy ne aggódj ...szeptemberben álltalában kirándulni vágyók tömege jön!..
Várom és ,nézem én is a töltéseket!
:):):)
Üdv
Marcsi