Szia Tamás !
Szeptember végefelé már biztos lesz vízesés..de októberben tuti..
Csapadék szükséges hozzá va egy Porosnál és a Myrtoson ha esik az eső:)
Amit úgy öszintén....nem várunk..
üdv
Marcsi
Szia Marcsi! Köszönöm a választ. Szeretem a vízeséseket, de inkább lemondok róla, csak süssön a nap minden turnusban. :D Arról tudsz nekem infót adni, hogy mi az a minimum létszám, amikor már tuti nem marad el egy turnus? Nézem a foglalásokat, és kezdek aggódni. Tamás