(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Horváth Tamásné Dátum: 2015-07-29 20:02:50
Grand Marcsi írta ekkor: 2015-07-28 22:22:50
Szia Tamás ! Szeptember végefelé már biztos lesz vízesés..de októberben tuti.. Csapadék szükséges hozzá va egy Porosnál és a Myrtoson ha esik az eső:) Amit úgy öszintén....nem várunk.. üdv Marcsi
Szia Marcsi! Köszönöm a választ. Szeretem a vízeséseket, de inkább lemondok róla, csak süssön a nap minden turnusban. :D Arról tudsz nekem infót adni, hogy mi az a minimum létszám, amikor már tuti nem marad el egy turnus? Nézem a foglalásokat, és kezdek aggódni. Tamás
Szandi Dátum: 2015-07-29 19:45:05
Grand Marcsi írta ekkor: 2015-07-28 22:29:08
Szia Alexandra! A Grand Tours csoportja keddenként buszozik oda fakultatív programon belül,aminek az ára 15€.. A taxi 60 € visz oda és hoz vissza ,de nem valószínű hogy meg is fog várni ha még strandolni is szeretnél..... üdv Marcsi
Köszönöm :) akkor a fakultatív lesz. Még egy kérdésem lenne, hogy bicikli bérlésre van lehetőség? Ha igen milyen árban van?
Grand Marcsi Dátum: 2015-07-28 22:29:08
Szandi írta ekkor: 2015-07-28 15:03:46
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy tudja-e valaki hogy Skalábol a Myrtos Beach-re, hogy lehet eljutni? A taxi milyen árban lehet erre a távra oda-vissza?
Szia Alexandra! A Grand Tours csoportja keddenként buszozik oda fakultatív programon belül,aminek az ára 15€.. A taxi 60 € visz oda és hoz vissza ,de nem valószínű hogy meg is fog várni ha még strandolni is szeretnél..... üdv Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2015-07-28 22:22:50
Horváth Tamásné írta ekkor: 2015-07-28 13:38:58
Kedves Marcsi! Valamelyik hozzászólásban olvastam egy vízesésről, amire azt írtad, hogy nyáron ne is álmodjunk róla. :D És októberben? Amúgy merre van ez a vízesés? Sehol sem találtam infót róla, pedig nyár eleje óta kutakodom a neten Kefalóniáról. Nagyon sok szép és érdekes dolgot találtam, de vízesést nem. Előre is köszi a választ. Tamás
Szia Tamás ! Szeptember végefelé már biztos lesz vízesés..de októberben tuti.. Csapadék szükséges hozzá va egy Porosnál és a Myrtoson ha esik az eső:) Amit úgy öszintén....nem várunk.. üdv Marcsi
Szandi Dátum: 2015-07-28 15:03:46
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy tudja-e valaki hogy Skalábol a Myrtos Beach-re, hogy lehet eljutni? A taxi milyen árban lehet erre a távra oda-vissza?