Szia Böbe,
bocs a zavarásért, a Marcsinak írt leveledből látom, hogy ti is egyénileg mentek. Kérdezném, hogy mikor, mi a jövő héten megyünk, 25.-től van szállásunk és pénteken hajnalban indulunk. A macedon-görög határon alszunk egy szállodában amit még a Grand toursból ajánlottak. Ha a ti is a jövő héten jöttök Kefalóniára írj már rám légyszíves.
Szia! Mi csak 31-én indulunk! Jó nyaralást nektek!!!