(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Böbe Dátum: 2015-07-15 19:13:09
dr. Ilosvay Katalin írta ekkor: 2015-07-15 18:08:31
Szia Böbe, bocs a zavarásért, a Marcsinak írt leveledből látom, hogy ti is egyénileg mentek. Kérdezném, hogy mikor, mi a jövő héten megyünk, 25.-től van szállásunk és pénteken hajnalban indulunk. A macedon-görög határon alszunk egy szállodában amit még a Grand toursból ajánlottak. Ha a ti is a jövő héten jöttök Kefalóniára írj már rám légyszíves.
Szia! Mi csak 31-én indulunk! Jó nyaralást nektek!!!
dr. Ilosvay Katalin Dátum: 2015-07-15 18:16:23
Szia Marcsi, a macedon-görög határon Gevgelijában alszunk, ott lehet gond vagy nézzek szállást inkább Görögországban.
dr. Ilosvay Katalin Dátum: 2015-07-15 18:14:27
Ha valaki még jön egyénileg a jövő héten írjon, köszönöm.
dr. Ilosvay Katalin Dátum: 2015-07-15 18:08:31
Szia Böbe, bocs a zavarásért, a Marcsinak írt leveledből látom, hogy ti is egyénileg mentek. Kérdezném, hogy mikor, mi a jövő héten megyünk, 25.-től van szállásunk és pénteken hajnalban indulunk. A macedon-görög határon alszunk egy szállodában amit még a Grand toursból ajánlottak. Ha a ti is a jövő héten jöttök Kefalóniára írj már rám légyszíves.
Böbe Dátum: 2015-07-15 17:47:10
Grand Marcsi írta ekkor: 2015-07-15 17:41:55
Kedves Böbe! Minden héten vannak autós egyéni vendégeim akiktől azt hallom hogy minden rendben van az utakon ...útközben látnak vándorolni menekülteket de nem okoznak gondot.Ha pihenni szeretnétek javaslom már görög oldalon ide,és hazafelé is..az a tuti biztos.Én személy szerint minden utasomat a Lefkada/ Vassiliki-Fiscardó/Kefalonia komphoz küldöm mivel ezzel 150 km-t és a Rio-Antirio híd díját is megspóroljátok..még ha kicsit szerpentinesebb is az út ...időt és pénzt is megspóroltok vele.Ha mégsem arra akarnátok jönni,még Fiskardón kívül Astakosnál és Kyllininél is át lehet kelni a szigetre. A kompok indulását itt tudod megnézni: www.gtp.gr... Jó utat majd Kefaloniára..bármi gondotok ,fönnakadásotok lenne a voucheren rajta lesz a számom hívjatok nyugodtan. Minden jót addig is! smile üdv Marcsi smile
Köszönöm a gyors választ!