Kedves Marcsi!
Érdekelődnék, szerinted melyik komp útvonalat használjuk a Kyllini - Poros vagy Vasiliki - Fiskardo mi a véleményed?
A hazaérkezett utastársak tapasztalatára is kíváncsi lennék, valamint az utazással kapcsolatos észrevételeket is szívesen elolvasom. Gondolok arra, hogy Szerbiában és Macedóniában a bevándorlók miatt milyen a biztonság ? Meg lehet állni bárhol ? stb (minden infó érdekel).
Köszönöm!
Kedves Böbe!
Minden héten vannak autós egyéni vendégeim akiktől azt hallom hogy minden rendben van az utakon ...útközben látnak vándorolni menekülteket de nem okoznak gondot.Ha pihenni szeretnétek javaslom már görög oldalon ide,és hazafelé is..az a tuti biztos.Én személy szerint minden utasomat a Lefkada/ Vassiliki-Fiscardó/Kefalonia komphoz küldöm mivel ezzel 150 km-t és a Rio-Antirio híd díját is megspóroljátok..még ha kicsit szerpentinesebb is az út ...időt és pénzt is megspóroltok vele.Ha mégsem arra akarnátok jönni,még Fiskardón kívül Astakosnál és Kyllininél is át lehet kelni a szigetre. A kompok indulását itt tudod megnézni: www.gtp.gr...
Jó utat majd Kefaloniára..bármi gondotok ,fönnakadásotok lenne a voucheren rajta lesz a számom hívjatok nyugodtan.
Minden jót addig is!

üdv
Marcsi