Szia Alexandra!
Remélem nem baj, hogy válaszoltam, de vasárnap jöttünk meg még frissek az emlékek. :)
Hétfő szigettúra, kedd Myrtos Beach, szerda Zakynthos, azt hiszem szerdán lett volna eredetileg Aionos-hegyi túra, csütörtök volt azt hiszem Fiskardo, pénteken Ithaka.
Csütörtökön volt még 2 Beach túra is, ez nincs a katalógusba 20 Euró. Görög est most nem ugrik be ilyen szerda-csütörtök körül este 20 fele.
Árak megegyeznek a katalógusba foglaltakkal. Ha nincs elég jelentkező elmaradhatnak programok pl. nálunk ilyen volt az Argostolli esti bevásárlás és séta.
Szia Olivér!
Ha Olivért kérdezik én nem fogok válaszolni helyetted,de mivel itt Kefalonián én képviselem az irodánkat ,ez a mi fórumunk és engem kérdeztek...
Minden nap nézem a fórumunkat így nem kell fáradnod hogy helyettem válaszolsz ..
köszi
Marcsi