(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Katka Dátum: 2015-06-28 10:00:15
Sziasztok, Tudnátok abban segíteni, hogy milyen napokon vannak a szervezett programok? 3 hét múlva megyünk Skalaba és szeretnénk majd autót bérelni, s a programokhoz igazítanánk a bérlési időt. Előre is köszönjük mindenkinek a segítséget! :)
Grand Marcsi Dátum: 2015-06-28 07:50:56
Kalmár Krisztina írta ekkor: 2015-06-27 14:39:40
Kedves Marcsi! Egy élmény volt Kefalónia! (június 13-20. turnus) Csak gyorsan elszállt az az egy hét! Köszönöm/köszönjük szépen minden segítséged, kedvességed és "Tyúkanyóskodásod"! :) Szerencsére nagyon jó időt fogtunk ki, ellenben az itthonival, ami most van... Így gyorsan ki fogok fakulni! :D Csók és ölelés: Szöszi
Szia Kriszti! Köszi a kedves szavakat,további szép nyarat és minden jót kívánok nektek. puszi nektek Marcsi smile smile smile
Olivér Dátum: 2015-06-28 06:57:59
Grand Marcsi írta ekkor: 2015-06-27 10:18:36
Szia Olivér! Nem lehet előre tudni mikorra értek Kyllinibe ,de a 10-es komppal jöttök át a szigetre. Nem nagy súly egy hosszú ujjú póló és még hasznos lehet:) üdv Marcsi
Oksa! Köszi Marcsi!
Kalmár Krisztina Dátum: 2015-06-27 14:39:40
Kedves Marcsi! Egy élmény volt Kefalónia! (június 13-20. turnus) Csak gyorsan elszállt az az egy hét! Köszönöm/köszönjük szépen minden segítséged, kedvességed és "Tyúkanyóskodásod"! :) Szerencsére nagyon jó időt fogtunk ki, ellenben az itthonival, ami most van... Így gyorsan ki fogok fakulni! :D Csók és ölelés: Szöszi
Hevesi Tímea Dátum: 2015-06-27 11:46:20
Nagyon szeretném megköszönni, annak a kedves családnak a kedvességét, Skálán június 4-14 között, akikkel átmentünk a Mounda beachre együtt gyalog. Két szülő volt a lányukkal. A lányuktól Szegeden nem tudtam elköszönni nagyon bele voltam merülve a telefonálásba, ameddigre észbe kaptam mindenki leszált. Voltunk együtt fakultatívon Szigettúra, Ainosi hegyi túra és Petani strand. Remélem magára ismer az illetékes. Üdvözlet és jövőre is élményekben gazdag nyaralást kívánok! Üdvözlet