Kedves Marcsi!
Egy élmény volt Kefalónia! (június 13-20. turnus) Csak gyorsan elszállt az az egy hét!
Köszönöm/köszönjük szépen minden segítséged, kedvességed és "Tyúkanyóskodásod"! :)
Szerencsére nagyon jó időt fogtunk ki, ellenben az itthonival, ami most van... Így gyorsan ki fogok fakulni! :D
Csók és ölelés:
Szöszi
Szia Kriszti!
Köszi a kedves szavakat,további szép nyarat és minden jót kívánok nektek.
puszi nektek
Marcsi