Kedves Marcsi! Köszönöm szépen csodás hetet töltöttem Kefalónián nagyon szuper fak programok voltak. Nagyon tetszett az Ainosi hegyi túra ,nem kevésbé Zakhyntos és a Petani strand. Gyönyörű helyeket láttam Kefalónián, csak azt sajnálom, hogy a Myrthost, csak fentről sikerült látni, mert nem jött össze a csapat. Érdemes Kefalóniát bejárni ,mert nagyon szép meg persze szép volt a szigettúra is. Tényleg más utazási irodánál nincs Zakhintosi és Aenosi hegyi túra sem. A legjobb fakultatív programok szerintem a GT -nek van Kefalonián. Jövőre is Görögországot fogom választani, de most lassan mélyülő homokos tengerpartot mert én jobban érzem magam a lassan mélyülő tengerben. Lehet Tolo Zakhintos vagy Thassos lesz. Viszont Kefalónián annyi szép strand volt és annyi látnivaló, meg gyönyörű hegyvidék az egész sziget, hogy mindenkinek azt javaslom érdemes bejárni a szigetet. Üdvözlet Timi
Kedves Tímea!
Örülök hogy jól érezted magad Kefalonián

Bárhová is mész jövőre ,ott is legyenek szép élményeid,kívánom neked!
Üdv
Marcsi