Sziasztok! Amit én még nagyon fontosnak tartottam, lehet valakiknek ez lényegtelen, de nekem nagyon pozitív volt. Én voltam több fakultatívon, Szigettúra, Zakyntosi hajókirándulás, Aenosi hegyi túra és a két strand Xi part-Petani, mindenhol volt magyar idegenvezetés, Marcsi jött velünk mindenhova. Vannak helyek, ahol nincs magyar idegenvezetés ez főleg jellemző hajókirándulásoknál. Szerencsére itt Marcsi csatlakozott hozzánk még a Zakyntosi hajó kirándulásnál is, gondolom ez így van azokon a fak. programokon is, amin én nem vettem részt. Köszönet érte Üdvözlet!