Olyan 24-26 órával számolni kell,a Szegedről, de hülyeségeket nem akarok írni, mert már nem emlékszem ,mikor értünk Skálába. Függ a határoktól meg ,hogy melyik kompot éritek el, nekünk várni kellett a kompra. Nem vettem igénybe a napernyőket, itt rengeteg hely van a parton bárhova le tudod teríteni a törölközőt egyáltalán nem zsúfolt a tengerpart. Az idő járás mikor mi ki értünk az első két nap nem volt valami meleg, de aztán nagyon jó idő volt. Egy nap esős volt. De hidd el azóta lassan eltelt 3 hét, mostmár szuper időnek kell lenni Kefalónián én előszezonban voltam.