Kedves Timi! Köszi a választ! Természetesen mint opció a bankkártya és a vele való fizetés, úgymond mint biztonsági tartalék mennyire számíthatok rá ez lenne a kérdés. ATM tekintetében pedig attól függ milyen van telepítve - ha van :), akár ingyenes is lehet a KP felvét számomra. I.
Szia Ildikó!
Igaza van Timinek!
Nem érdemes kint bankkártyával pénzt levenni, mert eléggé költséges. Kérdéses találsz-e egyáltalán kint autómatát.
Akkor még mindig okosabb lenne bankkártyával fizetni (mert akkor középárfolyamon számítják), viszont nagyon kevés helyen volt eddig bankkártyás fizetés amerre jártam, max. a legnagyobb áruházakban.
Én inkább váltok mindig 50-100 Euróval többet itthon és elviszem magammal.
Ha megmarad akkor visszahozom és visszaváltom, így nem buksz semmit szinte!
Ha meg az is kell, akkor meg ott van kéznél!