(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Jenei Mihály Dátum: 2015-06-18 21:54:22
Kedves Marcsi ! Fürdésre tudom ,hogy kiváló a víz Kefalonián , de vajon hány celsius fokos ?
Olivér Dátum: 2015-06-18 10:13:44
Makai Ildikó írta ekkor: 2015-06-16 10:09:46
Kedves Timi! Köszi a választ! Természetesen mint opció a bankkártya és a vele való fizetés, úgymond mint biztonsági tartalék mennyire számíthatok rá ez lenne a kérdés. ATM tekintetében pedig attól függ milyen van telepítve - ha van :), akár ingyenes is lehet a KP felvét számomra. I.
Szia Ildikó! Igaza van Timinek! Nem érdemes kint bankkártyával pénzt levenni, mert eléggé költséges. Kérdéses találsz-e egyáltalán kint autómatát. Akkor még mindig okosabb lenne bankkártyával fizetni (mert akkor középárfolyamon számítják), viszont nagyon kevés helyen volt eddig bankkártyás fizetés amerre jártam, max. a legnagyobb áruházakban. Én inkább váltok mindig 50-100 Euróval többet itthon és elviszem magammal. Ha megmarad akkor visszahozom és visszaváltom, így nem buksz semmit szinte! Ha meg az is kell, akkor meg ott van kéznél! smile
Mátyássy Krisztina Dátum: 2015-06-17 23:35:26
Kedves Marcsi! Érdeklődnék,hogy Platia Ammos strand már megközelíthető (a lépcsőket már megjavították)?sajnos tavaly nem jutottunk le oda.Köszönöm szépen!Üdv.M.Krisztina smile
Grand Marcsi Dátum: 2015-06-17 07:11:45
benedek viktor írta ekkor: 2015-06-15 18:46:44
Szia Marcsi! Kissamos és Plakias lenne a két település.üdviktor
Mindenhol iható a víz Viktor! üdv Marcsi
Makai Ildikó Dátum: 2015-06-16 10:09:46
Czakó Tímea írta ekkor: 2015-06-16 08:55:02
Kedves Ildikó! Olvasva a Görögországi gazdasági híreket, Én nem nagyon bíznám magam csak kártyás fizetésre és készpénzfelvételre. A készpénzfelvétel amúgy is iszonyat drága az átkonvertálás miatt. (bocsi hogy beleszóltam )
Kedves Timi! Köszi a választ! Természetesen mint opció a bankkártya és a vele való fizetés, úgymond mint biztonsági tartalék mennyire számíthatok rá ez lenne a kérdés. ATM tekintetében pedig attól függ milyen van telepítve - ha van :), akár ingyenes is lehet a KP felvét számomra. I.