(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Kovács Attila Dátum: 2015-04-23 11:41:19
Szia!Engem az érdekelne hogy júniusban milyen napokon lesznek a fakultatív kirándulások?fiskardo,itthakaainos köszönöm Attila
Nikolett Dátum: 2015-04-20 14:16:48
Grand Marcsi írta ekkor: 2015-04-20 13:02:08
Szia Nikolett! Miskolcon a Pesti uthoz kozeli Auchan elotti parkolojanal van a talalkozo a buszainkkal. A 23 as szobarol kerdezel, de nem irtad hogy mikor jonnetek Kefaloniara. Nyugati fekvesu a szoba igy csak delutanonkent van meleg a szobara....majd a klimat ott a helyszinen eldontitek. udv Marcsi
Kedves Marcsi! Köszönöm a választ! Június 20-27-ig fogunk menni. Sándor válaszából ítélve, fog kelleni a klíma.
Nikolett Dátum: 2015-04-20 14:13:22
Kovács Sándor írta ekkor: 2015-04-20 12:16:43
Üdv! 2012 augusztus végén a 23-as szobában laktunk a Hermesben. Kellett a klíma, mivel az apartman ablaka nyugatra néz, a délutáni nap jócskán besütött rajta, közel 30 fokot generálva a szobában. 100%, hogy a volt Cora parkolójából, vagyis a Pesti úti Auchan parkolójából indul a busz. Mindig és mindenhová innen indulnak a Grandos buszok, ide is érkeznek vissza Miskolcon.
Köszönöm a választ! smile
Dömötör Gabi Dátum: 2015-04-20 13:16:47
Grand Marcsi írta ekkor: 2015-04-20 13:07:20
Szia Gabi! Szemelyi hosszabbitasat javaslom en is,de a jogsid legyen ervenyes! Az arak szept .kozepetol valtoznak.Pontos arakat amint leerek majus elejen fogok tudni majd. udv Marcsi
Köszönöm a gyors válaszod! Szeptemberben találkozunk! :)
Grand Marcsi Dátum: 2015-04-20 13:07:20
Dömötör Gabi írta ekkor: 2015-04-20 08:36:30
Kedves Marcsi! Több dologban szeretném a segítséged kérni; szeptember közepén megyünk Veletek Kefalóniára busszal. Elég a személyi igazolvány, vagy kell az útlevél? Meddig legyen érvényes a személyi (október elején jár le)? A másik kérdésem pedig az lenne, hogy a vendéglátóegységek és a motor/autó bérlés még főszezonnak megfelelően működik, vagy már esetleg érezhető az "utószezon"? Köszönöm a segítséged! Gabi smile
Szia Gabi! Szemelyi hosszabbitasat javaslom en is,de a jogsid legyen ervenyes! Az arak szept .kozepetol valtoznak.Pontos arakat amint leerek majus elejen fogok tudni majd. udv Marcsi