Üdv! 2012 augusztus végén a 23-as szobában laktunk a Hermesben. Kellett a klíma, mivel az apartman ablaka nyugatra néz, a délutáni nap jócskán besütött rajta, közel 30 fokot generálva a szobában. 100%, hogy a volt Cora parkolójából, vagyis a Pesti úti Auchan parkolójából indul a busz. Mindig és mindenhová innen indulnak a Grandos buszok, ide is érkeznek vissza Miskolcon.
Köszönöm a választ!