Kedves Mindenki! A Hermes Apartman 23-as szobájáról tudtok valami infót adni? Mennyire meleg? Szükséges-e a klíma? Miskolcról utazunk. Olvastam, hogy az Auchan parkolóból indul a busz. Nálunk két Auchan is van. Melyikből indulunk? (Pesti út vagy József Attila utca)
Üdv! 2012 augusztus végén a 23-as szobában laktunk a Hermesben. Kellett a klíma, mivel az apartman ablaka nyugatra néz, a délutáni nap jócskán besütött rajta, közel 30 fokot generálva a szobában. 100%, hogy a volt Cora parkolójából, vagyis a Pesti úti Auchan parkolójából indul a busz. Mindig és mindenhová innen indulnak a Grandos buszok, ide is érkeznek vissza Miskolcon.