(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2015-04-28 00:08:45
Guszti írta ekkor: 2015-04-24 15:59:35
Kedves Marcsi! Érdekelne, hogy a Hermes-ben a 26-os szoba esetében mit jelent a "belső udvarra néz" a szobainfóknál? Nem a szomszédos házra néz dél felé? Olyan is segíthetne aki esetleg már volt benne! Köszönöm!
Kedves Guszti! A 26-os szoba dél felé néz,a főbejárat fölött a második emeleten található és látható a szomszéd fala is....valamint a teraszról balra kitekintve látható a tenger is. üdv Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2015-04-28 00:04:42
Kovács Attila írta ekkor: 2015-04-23 11:41:19
Szia!Engem az érdekelne hogy júniusban milyen napokon lesznek a fakultatív kirándulások?fiskardo,itthakaainos köszönöm Attila
Attila! Egyformák a kirándulások minden héten.. Fiscardo csütörtökön ,Ainos hegyi kirándulás szerdán du. Ithaka pedig pénteken lesz majd. üdv Marcsi
Gyetvai Ádám Dátum: 2015-04-27 07:53:44
Kedves Marcsi! Segíts nekem kérlek. Kocsit fogunk bérelni, már van is 1-2 autóbérlő akivel felvettük a kapcsolatot. Árban nagyon nagy a szórás. A Weben, amikor utazunk, sikerülne lefoglalni (látatlanba 76 Euro - Pefanis) egy kocsit viszonylag olcsón, de a többi helyen 5-7 napra a kocsi bérlés 120-150 Euro. Hol érdemes kocsit bérelni, és az árak reálisak-e, Én amikor voltam, úgy emlékszem 3 nap volt 97 Euro....?! Az említett kölcsönző mennyire megbízható? :) Köszönöm a segítséged.... Szép napot: Ádám
Varga E Tünde Dátum: 2015-04-24 20:22:47
Kovács Attila írta ekkor: 2015-04-23 11:41:19
Szia!Engem az érdekelne hogy júniusban milyen napokon lesznek a fakultatív kirándulások?fiskardo,itthakaainos köszönöm Attila
Fakultatív programok: Hétfő:Szigettúra:28/20€ + belépők Kedd:de:Myrthos beach 15€ du:Argostoli vásárlás séta:18€ Szerda:Zakynthos-hajóval:32,5/22€ du:Ainos-hegyi túra:15/10€ Csütörtök:Fiskardo-hajóval:32,5/22,5€ este:Görög est:28˛20€ Péntek: Ihaka-hajóval:32,5/22,5€ Üdv, Tünde
Guszti Dátum: 2015-04-24 15:59:35
Kedves Marcsi! Érdekelne, hogy a Hermes-ben a 26-os szoba esetében mit jelent a "belső udvarra néz" a szobainfóknál? Nem a szomszédos házra néz dél felé? Olyan is segíthetne aki esetleg már volt benne! Köszönöm!